У кожної людини є мрії в життя. Втілити їх прагнуть більшість людей на планеті. Тому компанія "BEAUTY BUSINESS IN UKRAINE" працює для втілення мрій клієнтів в реальність. Команда професіоналів допоможе сформувати концепцію та структуру салону краси. Дизайнери розроблять проект і дизайн інтер'єру приміщення.

Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, як ефективно управляти роботою салону краси, то Вам у цьому питанні допоможуть наші бізнес-тренери, які проведуть для Вас персональний навчальний курс та проаналізують і обговорять у деталях всі робочі питання. Також можна отримати допомогу з кадрових питань, підібрати кваліфікований персонал і навчити його правильно і ефективно працювати.

Для комфорту клієнтів і зручності в роботі майстрів менеджери компанії "BEAUTY BUSINESS IN UKRAINE" підберуть Вам професійне і якісне обладнання, яке стильно впишеться у Ваш інтер'єр і буде тривалий термін виконувати своє призначення, приносячи Вам постійний прибуток.

Відкриття салону краси – чудовий спосіб зробити життя найгарніших у світі українських жінок ще яскравішим. Але не тільки – салон в умілих руках може стати перспективним бізнесом.

Втім новачку пройти шлях від ідеї до її реалізації з найменшими втратами не так просто. Та є секрет: той шлях стає значно легшим, якщо поруч – досвідчений і завжди готовий прийти на допомогу товариш, партнер, консультант.

То почнемо? Успіх не за горами – всього сім кроків.

1. Складаємо якісний бізнес-план, без якого на солідні дивіденди годі й розраховувати. Візьмемо до уваги всі потенційні витрати і можливі прибутки, починаючи з купівлі чи оренди приміщення і закінчуючи підбором персоналу.

2. Вибираємо приміщення у найзручнішому районі і поруч з приємними сусідами – модним бутіком чи великим торгівельним центром, наприклад.

3. Створюємо концепцію, розробляємо план приміщення і його дизайн, вибираємо вишуканий стиль і зручні меблі.

4. Купуємо устаткування, заздалегідь передбачивши не тільки інструменти і техніку, а й витратні матеріали – шампуні, креми, лаки, від яких клієнтки будуть у захваті.

5. Реєструємо салон і налагоджуємо документообіг.

6. Підбираємо персонал з урахуванням майстерності та навичок комунікації і складаємо прайс-лист на послуги салону краси.

7. Розроблюємо і втілюємо рекламну компанію.

Ви сповнені ідей, натхнення, рішучості і енергії, якої вистачить на цей шлях? Чудово.

Вам здається, що здатні пройти його самостійно? І це непогано. Хоча пишатися власною відвагою на темній дорозі з невідомими перешкодами не так безпечно, як може здатися. Навчатися на власних помилках, виправляючи їх і повертаючись знов і знов до того, з чого почав… Ви справді хочете саме цього? Подумайте.

Пропонуємо іти разом – нам на тому шляху знайомий кожен камінець і кожна звивина. І ніхто не зрозуміє вас краще.

Думайте, але прислухайтесь: тік-так, тік-так, тік-так… То непомітно спливає час. І поки ви думаєте, той, хто вже скористався послугами консультанта і досвідченого партнера, радіє прибуткам і усміхненим обличчям задоволених клієнтів.

Телефонуйте.