Фактори навколишнього середовища дуже часто негативно впливають на якість та довговічність будівельних матеріалів. Для забезпечення їх тривалого терміну експлуатації потрібна додаткова обробка поверхні матеріалу спеціальними засобами. Існує безліч засобів, і одним з таких є силіконовий гідрофобізатор.

Силіконовий гідрофобізатор – спеціальний засіб, призначений для завершальної обробки поверхонь. До його складу входять різноманітні органічні сполуки. Він має в'язку консистенцію, яку найчастіше наносять на поверхню матеріалу. Завдяки обробці гідрофобізатором на поверхні матеріалу утворюється плівочка, яка не дає проникати всередину рідині. Він підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт та забезпечує водонепроникність всіх видів мінеральних поверхонь.

Переваги застосування гідрофобізатора:

• дозволяє збільшити період експлуатації будь-якого матеріалу;
• поліпшить зовнішній вигляд, надаючи матеріалу більш насиченого кольору;
• надасть матеріалу ефекту мокрого каменю з матовою поверхнею;
• підвищить стійкість до стирання;
• створить антиковзке покриття;
• не дасть з'явитись моху, цвілі та сольовим плямам;
• після обробки забезпечує повну паропроникність;
• зменшується ризик руйнування матеріалу;
• зменшується ризик виникнення корозії поверхонь;
• використання одного гідрофобізатора дає Вам можливість заощадити кошти, які Ви б витратили на ґрунтовки чи інші засоби, які могли б і не допомогти.

Використання гідрофобізатора є абсолютно безпечним як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища.

Придбати силіконовий гідрофобізатор Ви можете на сайті нашої компанії. На сьогодні компанія «Сілоксан» є одним з найбільших постачальників будівельної хімії в Україні. За час роботи на українському ринку ми встигли зарекомендувати себе як надійна компанія, яка реалізує лише якісні товари. У нас широкий асортимент товарів, зокрема силіконові масла, гідрофобізатори, піногасники, силан, силіконові гуми, поліуретан та силікон для форм.

Ми впевнені в якості наших товарів, тому пропонуємо Вам співпрацю з метою успішного розвитку бізнесу. Задоволений клієнт – наша найбільша цінність, тому ми постійно моніторимо попит на товари та ціни у конкурентів та встановлюємо найбільш оптимальні у «Сілоксан». Постійним клієнтам ми радо робимо знижки, а на оптові замовлення пропонуємо знижені ціни, які індивідуально обговорюються. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за телефоном, вказаним на сайті, до нашого менеджера-консультанта. Ми залюбки детально розповімо про товар, умови оплати та доставки.