Вітражне скло ще донедавна було предметом розкоші, який використовували під час оформлення дизайну інтер’єру, оскільки придбати вітражне скло не було можливості, а створити ідеальний вітражний розпис міг лише справжній майстер. Проте тепер, завдяки розвитку технологій та більшій доступності скла, ваш дім може набути нових надзвичайних барв.

У минулих століттях вітражне скло використовувалось тільки для оздоблення вікон. Згодом вітражами почали прикрашати стелю, у такий спосіб отримуючи надзвичайно красивий відблиск світла, але подібна розкіш була доступна не всім. Станом на сьогодні вітражне скло можна побачити майже у кожному домі, незалежно від рівня достатку. Так, вітражні вікна не мають широкої популярності, проте вставки у двері, різноманітні арочні обрамлення є надзвичайно популярним серед населення.

Основні причини популярності вітражних вставок:

— завдяки вітражним вставкам суттєво розширюється простір вашого приміщення, що є надзвичайно актуальним для невеликих кімнат;

— вони привертають увагу завдяки нестандартності оздоблення вашого інтер’єру;

— ваш дім гарантовано буде ексклюзивним, оскільки вітражні розписи зазвичай виготовляють під індивідуальні замовлення;

— ви можете оформити інтер’єр у власній стилістиці та дизайні, адже є можливість створити різноманітні вітражні малюнки;

— вітражі можуть створюватись на склі різної прозорості, у такий спосіб ви зможете контролювати рівень освітлення вашої кімнати.

Верстати вітражні дають змогу виготовляти вітражі в автоматичному режимі, тобто за готовим ескізом, який створено на комп’ютері. Вони є прекрасним оформленням для стелі, дверей, інтер’єрів, вікон. Таке устаткування створено на основі універсального верстата.

Існує величезна кількість технік нанесення вітражів, зокрема виділяють:

• Тіффані – вони мають надзвичайно привабливий вигляд, а готовий виріб має досить високий рівень міцності, тому доволі часто у цій техніці виконують саме вітражні двері;

• фьюзингові вітражі – їх створюють шляхом дії надвисоких температур, вони не мають чітких контурів, а кольори плавно перетікають один в одний, у такий спосіб нагадуючи акварельні композиції. Вони є надзвичайно красивими та міцними.

Майстри вітражів постійно удосконалюють власну техніку, тому вітражі мають надзвичайний зовнішній вигляд.

Замовити вітражні верстати ви маєте змогу на сайті компанії «Галстан». Для постійних клієнтів ми надаємо знижки у розмірі 5 %. Термін гарантійного обслуговування становить 12 років. З нашим устаткуванням ви неодмінно створите надзвичайні витвори краси. Чекаємо на замовлення!