Тим, хто хоче створити в домі максимальне відчуття затишку і комфорту, рекомендуємо звернути увагу на хутряні пледи і покривала, які вже тривалий час є дуже популярними серед споживачів. Визнання такий елемент інтер'єру здобув завдяки своїй винятковій властивості створювати вишукану атмосферу. Ідеться не про натуральне хутро – адже суспільство починає відмовлятися від вбивства тварин заради отримання їхніх дорогоцінних шкур, – а про штучне хутро, для виготовлення якого не виникає неохідності втручання у фауну. 

Пледи та покривала зі штучного хутра володіють відмінними експлуатаційними характеристиками. Вони не є вибагливими до догляду, адже легко перуться. Саме тому можна не хвилюватися про те, що після прання вони втратять форму чи забарвлення.

Хутряне покривало можна використовувати як акцент у кімнаті, адже хутро саме собою привертає багато уваги. Головне – вдало підібрати колір, аби він гармонійно поєднувався із загальним інтер'єром. У цьому немає проблеми, адже на сьогодні виготовляється велика кількість відтінків, тому потрібно лише Ваше відчуття стилю та гармонійності.

Під час вибору покривала варто звертати уваги на якість матеріалу, адже невдало придбане неякісне покривало може здешевити увесь інтер'єр.

На сьогодні хутряні пледи і покривала можуть бути найрізноманітнішими. Зокрема, пухнасті пледи, які бувають із коротким, середнім і довгим ворсом. Усі зазначені приклади мають оригінальний вигляд, але найпрактичнішим вважається перший варіант.

Для яскравих та творчих особистостей чудово підійде варіант покривала або пледа з наявністю анімалістичного принта, наприклад, з тигровими смугами, плямами леопарда і т. д. До того ж саме цей принт зараз у тренді і є дуже актуальним.

Багато покупців віддають перевагу однотонним покривалам, які надають спокійного настрою усій атмосфері кімнати.

Цікавим варіантом є двосторонні покривала, які зазвичай мають однаковий колір, але різну фактуру. В такому разі змінювати інтер'єр можна набагато легше, просто застеливши покривало іншою стороною. Як плед, так і покривало можна підібрати найрізноманітніших розмірів, які підійдуть саме Вам.

В інтернет-магазині "Венеція" широкий асортимент пледів та покривал, які можна переглянути в каталозі. Саме тут у Вас є можливість придбати високоякісний товар за максимально вигідною ціною! Створюйте надзвичайно затишний та сучасний інтер'єр разом з нами!