Втрата близької людини є досить болісною та неочікуваною для нас всіх. Часто ми не встигаємо за життя сказати все, що хотіли б. На душі залишається тягар і бажання якось виправити ситуацію.

Для цього і встановлюють пам'ятники. Встановлення пам'ятника для померлої людини сьогодні вже стало традицією. Такий жест символізує прояв поваги та шани. Пам'ятник, який встановлюється від найближчої рідні, означає те, що про загиблого думають та згадують з любов'ю у серці, з теплом у душі та з вдячністю за все зроблене у житті.

Коли помирає найближча людина, нам хочеться встановити найкращий пам'ятник, який не впаде за півроку, а буде стояти довго та символізувати нашу пам'ять. Є багато компаній, які займаються виготовленням пам'ятників, але чи всі вони справді майстри свого діла? Які інструменти використовують в роботі? З якого каменю виготовляють матеріали?

Виготовлення пам'ятників і надгробків вимагає великої відповідальності, художньої майстерності та розуміння, що для декого пам'ятник – останній шанс вшанування загиблого. Надгробок має насамперед показувати ставлення родичів до покійного, їх печаль, скорботу та повагу, навіювати спогади про його життєвий шлях, про саму людину, про її характер, її особливості, про сутність її душі. Для досягнення цього скульптори художники, різьбярі по каменю повинні мати високу кваліфікацію.

На щастя, працівники компанії «Атрибут» допоможуть Вам у втіленні всіх можливих ідей щодо форми гранітного пам’ятника, а також дадуть корисні поради та поділяться усією потрібною інформацією.

Чому Ви повинні вибрати саме нас?

• Висока якість виробів та гарантія. Ми надаємо 10 років гарантії на всі види послуг;
• Виконання замовлень в зазначені терміни;
• Задоволений клієнт – наша найбільша цінність, тому ми відслідковуємо ціни конкурентів та встановлюємо найоптимальніші;
• Швидка доставка виробів в будь-яку точку Західної України. Безкоштовна доставка по Луцьку, Рожищу, Ківерцях. За їх межами – 6 грн/км.
• Ви маєте можливість переглянути фотокаталог готових робіт з граніту та довідатися про ціни на конкретну модель.

За роки роботи ми встигли завоювати довіру тисяч українців та репутацію надійної компанії. Майстерня обладнана найсучаснішим устаткуванням, на якому працюють висококваліфіковані фахівці. У разі виникнення питань рекомендуємо звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера-консультанта. Співпраця з нами – легкий та приємний досвід, а наша продукція це лише підтвердить!