Існує багато каменів, з яких виготовляють пам'ятники. Найпопулярнішими є граніт та базальт. Якщо з гранітом все зрозуміло, то що ж це за такий камінь – базальт? Розглянемо його детальніше.

Базальт – вулканічна гірська порода чорного або зеленувато-чорного кольору. Це дуже твердий камінь, який за щільністю навіть перевершує мармур. Назва базальту походить з ефіопської мови та означає «кип'ячений».

Базальт вважається аналогом каменю габро. Здебільшого він знаходить своє застосування у ролі будівельного та облицювального матеріалу. Його також використовують як сировину для щебеню, кам'яного лиття, плити мощення, бруківки та облицювальних плит. Базальт є дуже стійким до атмосферного впливу та часто використовується для зовнішньої обробки будівель і скульптур, які стоять на відкритому повітрі. Що стосується екологічності та довговічності, то тут базальту немає рівних, адже він витримує навіть різкі зміни клімату та інші негативні природні явища. Ми б 100 % рекомендували такий пам’ятник.

Якщо Ви бажаєте встановити пам'ятник з базальту, то це, найімовірніше, найкращий варіант, адже базальтовий камінь дасть можливість найбільш точно і контрастно відобразити портрет і все гравірування загалом, що дуже позитивно вплине на зовнішній вигляд пам'ятника. Базальтовий камінь, однак, має і негативні сторони. Проблема в тому, що він характеризується низькою стійкістю до впливу вогню. Проте люди перетворили і цей недолік в перевагу та зробили базальтовий камінь незамінним у сфері кам'яного лиття.

Компанія «Атрибут» спеціалізується на виготовленні пам'ятників та обробці каменю. За час роботи на українському ринку ми встигли завоювати довіру тисяч українців та зарекомендували себе як надійна компанія. Завдяки використанню тільки якісної сировини, а також сучасного обладнання та навичок висококваліфікованих фахівців ми виготовляємо лише якісні вироби, які будуть служити Вам не один десяток років. На всі вироби та послуги надаємо 10 років гарантії. Ми виконуємо як стандартні замовлення, так і індивідуальні проекти. Надаємо широкий спектр послуг, детальніше ознайомитись з якими Ви можете на нашому сайті.

Замовити базальтові пам'ятники від виробника Ви можете на сайті або зателефонувавши за контактним номером до нашого менеджера-консультанта. Ми залюбки надамо Вам консультацію щодо продукції, умови оплати та доставки. Працюємо тільки по Західній Україні, а саме в Луцьку, Ковелі, Рівному, Львові. Доставка безкоштовна у Луцьку, Рожищі та Ківерцях, у всі інші точки вартість доставки складатиме 6 грн/км. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати з Вами!