На сьогодні метал є одним із найбільш використовуваних матеріалів, тому для його обробки постійно розробляють різноманітні технології, як-от гнуття, різання та ін. Лазерне різання має численну кількість переваг порівняно з іншими, більш класичними методами. Основною його перевагою є відсутність будь-яких механічних впливів на матеріал, який обробляють, також забезпечується надзвичайно висока точність та швидкість.

Завдяки тому, що відсутнє будь-яке пошкодження матеріалу, лазерне різання можна застосовувати для металів, які легко деформуються. Після лазерної різки ви можете одразу передати таку деталь у подальшу обробку, оскільки вона не потребує жодних додаткових процедур, у такий спосіб ви суттєво економите власний час.

За допомогою лазерного устаткування оператор може чітко вказати необхідну глибину проникнення лазерного променя, тому є можливість здійснювати не тільки різання, а й гравіювання.

Розглянемо основні переваги цього методу обробки металу:

— точність, оскільки лазер – це промінь в кілька міліметрів, тому ви зможете створити будь-які необхідні деталі;
— швидкість – за допомогою лазеру ви моментально здійсните розрізання, на відміну від механічного методу;
— економність – завдяки тому, що лазерний промінь має невеликий діаметр, область нагрівання є мінімальною, також ви не пошкодите сам матеріал;
— не потрібно додатково оброблювати матеріал, оскільки відсутні будь-які пошкодження;
— гладкість зрізу – лазер забезпечує надзвичайну рівність, відсутні будь-які задирки – як під час розрізання, так і в процесі охолодження;
— надзвичайна простота налаштування устаткування.

Основним недоліком лазерного різання металу є неможливість застосовувати його під час різання матеріалу великої товщини, в такому разі краще звернутися до традиційних механічних методів обробки.

Матеріалами, які можна піддавати лазерній обробці, є мідь, алюміній, сталь, латунь, титан. Розрізання кожного із цих матеріалів має певні особливості. Найскладніше працювати із нержавіючою сталлю, оскільки вона має надзвичайно високий ступінь стійкості до руйнування. Втім з кожним роком технологія лазерного різання набуває дедалі більшого поширення.

Різання металу лазером ви можете замовити у нашій компанії. Ми гарантуємо високу якість проведених робіт. Під час виконання поставлених завдань ми використовуємо тільки сучасне устаткування. Наша компанія має велику кількість позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Приймаємо замовлення по всій території України. Чекаємо на ваші звернення!