Від найменшого підприємства до найбільшого усі хочуть привернути до себе увагу за допомогою реклами. Одним з різновидів доступної та ефективної реклами є фірмові пакети з логотипом. Завдяки виготовленню таких пакетів популярність підприємства, торговельної мережі суттєво зросте, особливо якщо це підкріпити якісними товарними пропозиціями. Якщо враховувати ці два фактори, то прибутковість бізнесу гарантована.

Існує декілька різновидів пакетів, які можна використовувати як базу для друку логотипу компанії. Вони відрізняються своєю формою. Серед найбільш популярних – пакети типу "майка", "банан", пакети з петлевою ручкою та фасувальні торбини. Друк на кожному з цих різновидів є чудовим засобом реклами.

Ефективність такого способу реклами обумовлена постійним використанням чи не кожною людиною пакетів у повсякденному житті. Поширюється такий товар дуже швидко. Мимоволі люди, які користуються пакетом і які проходять повз, звертають увагу на зображення, що розміщене на ньому. Саме тому його варто робити яскравим та привабливим. Навіть якщо компанія вже "розкручена", реклама їй не завадить, адже це додаткова можливість нагадати про себе.

Яким же способом розповсюдити фірмові пакети з логотипом? Найперший варіант – через торгові точки компанії. Продавці можуть запаковувати продукцію саме у фірмові пакети з логотипом. Так роблять багато іменитих торгових компаній та мереж. Пакети також можна вручати потенційним партнерам та клієнтам на презентаціях. Якщо колектив великий, то ще одним варіантом є вручення подарунків співробітникам у фірмових пакетах.

Слід вибирати тільки якісні пакети та наносити таке ж зображення, адже це може вплинути на думку потенційного клієнта. Якщо пакет буде неякісним, таке ж враження може скластися і про продукцію компанії. Деякі компанії зі зворотного боку вказують інформацію й про партнерів, які можуть оплатити частину витрат на рекламу або ж відповісти тим самим, зробивши додаткову рекламу Вам! У такий спосіб цільова аудиторія може суттєво зрости. У будь-якому разі варіант безпрограшний.

Компанія "Українські Джерела" пропонує до Вашої уваги поліетиленові пакети власного виробництва, виготовлення пакетів з логотипом під замовлення, пакети типу майка, банан, петля, пакети-сумки з пластиковою ручкою, пакети для упаковки шин. Усі пропозиції компанії можна переглянути в каталозі товарів. За детальною інформацією можна звертатись до менеджерів магазину.