Важливим фактором, який забезпечує довгий термін експлуатації автомобільних шин, є правильне їх зберігання. Завдяки тому, що покришки модифікуються, багато власників автомобіля "перевзувають" його не тільки двічі на рік (зима/літо), а й для поїздок на дачу чи в іншу поїздку, де потрібна позашляхова резина. Існують також позасезонні шини, якими користуються під час настання холодів. Усю цю власність необхідно правильно зберігати, аби вона служила якнайдовше.

Ось кілька правил, які допоможуть забезпечити найоптимальніше зберігання:

— якщо Ви вже знімаєте шини, то повинні подбати про те, аби вони чекали наступної своєї черги у сухому та прохолодному приміщенні. Не допускається їх зберігання під навісами, де побутують природні умови. Утримайтесь також від зберігання на відкритому балконі або у приміщеннях, де відчувається сирість;

— радіатори, вентилятори, кондиціонери – погані друзі шин. Не варто поряд із ними зберігати покришки, адже вони можуть накопичувати пил або конденсат;

— уберігайте шини від взаємодії з кислотами, маслом, водою чи іншими рідинами. 

Важливо також те, у якому стані (зібраному чи розібраному) здійснюється зберігання. Фахівці стверджують, що краще, звичайно, щоб вони були накачені. Завдяки цьому можна уникнути потрапляння зайвих речовин на внутрішню поверхню гуми. Додатковою перевагою є те, що в такому разі легше та зручніше здійснювати сезонну заміну. Але якщо немає можливості придбати додатковий комплект дисків, то можна зберігати і без них. Головне – дотримуватися умов зберігання.

Якщо Ви бачите, що не можете забезпечити необхідних умов для якісного зберігання автомобільних шин до свого автомобіля, то вигідніше буде довірити це професіоналам. Сезонне зберігання шин як послуга, де повністю створюються усі необхідні умови, стає дедалі популярнішою. Таку послугу надає і компанія "Шинний Холдинг – Якість Життя".

Ми пропонуємо недорогу послугу сезонного зберігання, процедура оформлення якої надзвичайно проста. Що Вам необхідно, це просто приїхати до нашого сервісу, заплатити незначну суму та зачекати декілька хвилин. Після цього можете спокійно вирушати на "перевзутому" автомобілі будь-куди, а про гуму, яку було знято, ми подбаємо! Наша компанія гарантує максимально бережне та надійне зберігання шин.

Команда спеціалістів працює злагоджено, швидко та ефективно, для того аби наш клієнт був цілком задоволеним! Звертайтеся до нас та отримуйте якісні і недорогі послуги! Якщо виникли якісь питання, просимо телефонувати нам за номерами, що вказані в контактах!