Сьогодні, завітавши до будь-якої мережі магазинів чи кав'ярень, Ви можете побачити персонал у фірмовому одязі. Власники цих закладів вже давно зрозуміли, що такий одяг робить їх бренд більш впізнаваним, додає естетичності інтер’єру та мотивує робітників до командної роботи.

Вишивка на спецодязі як спосіб нанесення логотипу завоювала свою популярність завдяки невеликим термінам виконання та порівняно дешевій вартості (особливо при виготовленні великих тиражів). Адже для того, аби отримати логотип на спецодязі, потрібно лише створити дизайн, що можна зробити за декілька годин, та нанести його на тканину.

Одяг з нанесеним логотипом сьогодні є ще одним маркетинговим ходом та практично безкоштовною рекламою, що дає можливість виділитись серед інших компаній та підкреслити корпоративний стиль. Ба більше, вишитий логотип є досить міцним порівняно з іншими методами нанесення та може довго зберігати яскравість фарб та презентабельний вигляд.

Перед тим як замовити вишитий логотип, варто визначитись з його місцеположенням на одязі. Від того, наскільки вдало він буде розташований, буде залежати те, яке враження він буде справляти та чи не буде заважати при цьому експлуатації одягу. Саме тому символіку намагаються вишити на найбільш видимих ділянках одягу. Часто її вишивають на спині, грудях, верхній частині рукава, на бейсболці, кишені комбінезона тощо.

Як ми вже згадували раніше, вишитий логотип на одязі має ряд переваг, а саме:

• охайний зовнішній вигляд працівників;
• логотип на одязі говорить про елітність закладу;
• мотивація працівників до командної роботи та відчуття однієї команди;
• порівняно недорога вартість вишивки;
• додаткова реклама Вашого закладу.

Наше ательє пропонує багато послуг, одна з них – вишити логотип на одязі. Завдяки використанню сучасного обладнання ми маємо змогу виконувати роботу не лише швидко, а й якісно. Обладнання дозволяє створювати оригінальні малюнки будь-якої якості за досить короткий час. Машинна вишивка стане чудовою окрасою не лише одягу для працівників, а й звичайних блуз. Для замовлення послуг Ви можете звернутись за номером телефону, вказаним на сайті, або ж залишити заявку. Співпраця з нами – легкий та приємний досвід, результатами якого Ви гарантовано будете задоволені!

На українському ринку ми працюємо вже понад 18 років. Весь цей час ми виготовляємо креативні замовлення за доступними цінами. У роботі враховуємо всі побажання клієнта. Репутація для нас дуже важлива, тому ми уважно ставимось до бажань замовників. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!