У багатох людей цілком закономірно виникає запитання: що краще – інновації чи традиції? Звісно, це залежить від характеру людини: кожна має свій погляд на це. Те ж саме стосується натяжних стель, оскільки кожен вирішує самостійно, що вибрати – класичний ремонт чи натяжні стелі. Проте все ж варто дізнатися про позитивні та негативні особливості натяжної стелі та ПВХ-плівки зокрема – це дозволить зробити власний неупереджений вибір.

Натяжні стелі здебільшого полюбляють за декоративні властивості матеріалу, оскільки ви отримаєте ідеально гладеньку поверхню із дзеркальним відображенням. Інших методів досягти такого результату просто не існує. Також доступне величезне різноманіття кольорів, серед яких ви зможете вибрати найбільш оптимальний для власного дому. Глянцева стеля ніколи не втратить свій першопочатковий вигляд, адже не тьмяніє впродовж десятиліть. Потрібно лише час від часу здійснювати вологе прибирання з використанням засобів для очищення скла.

Завдяки глянцевій фактурі ви зможете візуально збільшити висоту приміщення, особливо якщо використаєте темні відтінки, тоді стеля матиме ефектну глибину, яку неможливо досягти за допомогою світлих відтінків. Якщо вікна вашої кімнати виходять на північ, тоді варто вибрати натяжні стелі світлих відтінків. Ви зможете все денне світло розсіяти по кімнаті, оскільки глянцева поверхня стелі з легкістю дозволить це зробити.

Натяжні стелі ідеально можна поєднати з іншими матеріалами та створити прекрасні дизайнерські рішення з багаторівневими стелями. Зазвичай комбінують натяжні полотна різних барв та фактур, а також плівку та гіпсокартон. За допомогою натяжної стелі ви зможете приховати різні конструкції та комунікації, які псують ваш інтер’єр.

Крім надзвичайних візуальних особливостей натяжних стель, які ви зможете отримати, є й деякі технічні переваги. По-перше, монтаж таких стель займає значно менше часу, ніж інших. Вони є ідеальними для новобудов, оскільки натяжна стеля не змінюється під дією усадки, на відміну від гіпсокартону, шпаклівки, які не застраховані від появи різних мікротріщин. Також її можна використовувати у вологих приміщеннях, зокрема у ванній кімнаті, оскільки вона не збирає конденсат. До того ж вам не потрібно буде турбуватися про розмноження плісняви та бактерій.

Натяжні стелі є нетоксичними та вогнетривкими, їхня безпечність підтверджена відповідними сертифікатами. Їх можна використовувати у навчальних та медичних закладах, бо вони не викликають алергії та не притягують пил.

Глянцеві натяжні стелі ви можете замовити у компанії «Вектор». Для постійних клієнтів пропонуємо знижки. Надаємо гарантійне обслуговування на всі товари. Приймаємо замовлення з центральної України.