Оскільки кожна операція – це стрес для пацієнта, розвиток хірургії передбачає постійне вдосконалення та запровадження сучасних та високотехнологічних методів. На щастя, в 21-му столітті є процедури, яка можуть допомогти, не викликаючи при цьому відчуття жаху. Однією з них є лапароскопія.

Лапароскопія – один з методів діагностики та хірургічного лікування, особливістю якого є малоінвазивне хірургічне втручання. Під час лапароскопії хірургічні втручання відбуваються через маленький (близько 10-15 мм) отвір в черевній порожнині за допомогою ендоскопа. Тобто для тих операцій, які раніше в обов'язковому порядку вимагали розсічення черева, сьогодні "потрібен" тільки крихітний отвір.

Перевагами лапароскопії є:

1) малоінвазивність, або мінімальна травматизація. Така операція не завдасть великих травм тканинам і органам пацієнта.

2) короткий термін реабілітації. Загалом після операції пацієнти проводять у лікарні від 1 до 3 днів.

3) відсутність болісних відчуттів. Немає потреби застосовувати сильнодіючі знеболювальні лікарські препарати.

4) зменшення частоти післяопераційного спайкового процесу, тромбоемболічних ускладнень.

5) відсутність великих рубців. Це більш естетична перевага, яка буде надзвичайно важливою для жінок.

6) апаратура, яка використовується у роботі, дає можливість бачити зону операції майже як під мікроскопом, завдяки чому є миттєва можливість діагностики та усунення певних патологій.

Недоліки такої операції зводяться лише до стандартних ускладнень, які можуть виникнути при будь-якій операції.

Така операція неможлива без інструментів для лапароскопії. Інструменти для лапароскопії від компанії "ЛОКЕ" призначені для довготривалого комфортного використання під час хірургічних операцій та виготовлені з матеріалів преміум-класу.

Усі лапароскопічні інструменти умовно можна поділити на:

• оптичні інструменти (лапароскопи);
• інструменти доступу (голка Вереша);
• маніпулятори (затискачі, дисектори, ножиці);
• інструменти для механічного лігування (кліпатори);
• допоміжні інструменти (штовхачі лігатур).

Наша компанія пропонує широкий асортимент якісних інструментів. Працюємо лише напряму з перевіреними виробниками. Систематично відслідковуємо попит та ціни на товари та встановлюємо найдоступніші у нашому інтернет-магазині. Ми відкриті до співпраці та реалізуємо товари як оптом, так і вроздріб. У разі виникнення потреби ми залюбки проконсультуємо Вас з будь-яких питань щодо товару, умов оплати та доставки. Будемо раді співпрацювати!