Сьогодні є багато клінік, які пропонують магічні способи вирішення проблем зі здоров'ям. Прикладом можуть слугувати різні чаї для схуднення, які буцімто допоможуть скинути 5 кг за три дні, або "авторські" методики, що призначені для позбавлення грижі міжхребцевого диску без оперативного втручання. У таких випадках зазвичай використовують чужі фотографії, які підписують на кшталт "За 5 днів результат – очевидний" або "Ось бачите, пройшло 7 місяців – і грижі як не було".

У конкретному випадку з грижею передусім важливо зрозуміти, що це за захворювання та що провокує його розвиток. Грижа зазвичай утворюється внаслідок виходу внутрішніх органів або їх частин під шкіру через слабкі місця в м'язовому шарі стінок живота. Лікарі запевняють, що така хвороба спровокована спадковою схильністю та порушеним синтезом колагену в організмі. Крім цього, грижу можуть спровокувати надмірні фізичні навантаження або їх повна відсутність, яка ослаблює м'язи черевного преса.

Якщо Ви вважаєте, що грижу лікувати не потрібно, то Ви дуже помиляєтесь. Це не те захворювання, яке зникає саме собою. Воно тільки прогресує та ускладнює загальну картину. Наслідки можуть бути досить серйозними: грижа защемляється, відбувається запалення грижового мішка, а далі – некроз тканин. А в кінці що? Летальний результат.

Для сучасної медицини грижа – вже давно не проблема, адже є багато способів її лікування, одним з яких є сітка для гриж. Доведено, що при ушиванні такої сітки ймовірність повторного виникнення грижі зменшується в рази. І це не дивно, адже хірургічна сітка має ряд переваг, а саме:

• Сітка не є біологічною тканиною, тому її відторгнення організмом неможливе.
• ЇЇ каркасні функції зміцнюють м'язи черевної сітки.
• Мінімальний дискомфорт пацієнта у післяопераційний період.
• Менша кількість швів для фіксації імплантату.
• Зменшення витрат на лікування.

Придбання хірургічної сітки сьогодні є як ніколи простим. Достатньо просто зайти на наш сайт та оформити замовлення! В інтернет-магазині "ЛОКЕ" на Вас чекає широкий вибір лапароскопічної продукції. На українському ринку ми працюємо вже понад 10 років. За цей час ми не тільки посіли впевнені позиції у цій області, але й заявили про себе як про один з найкращих інтернет-магазинів для лікарів. Ми завоювали найголовніше – довіру наших покупців. Хірурги, які працюють з нами, безумовно отримують більше!

Доставка здійснюється в будь-яку точку України компаніями-перевізниками. Термін обробки замовлення – мінімальний. Все для того, аби Ви якнайшвидше отримали свій товар!