У процесі виробництва термотрансферних етикеток застосовується метод прямого перенесення з використанням спеціальної стрічки, яка фарбує, та нагрівання. Цим методом ви зможете наносити різноманітну інформацію. Виробництво здійснюється у невеликих тиражах.

Термотрансферна етикетка є надзвичайно стійкою до різноманітних впливів, зокрема до стирання, тому її найчастіше використовують для різних товарів, які мають тривалий термін придатності.

Друк термотрансферних етикеток відбувається завдяки перенесенню барвнику зі спеціальної стрічки, яка має назву "ріббон", на власне потрібний матеріал (це може бути ярлик, етикетка) при надзвичайно швидкому точковому нагріванні ріббону у місці дотику з основою.

Досить часто постає питання вибору звичайного термодруку або термотрансферного друку. Який метод є найкращим? Яка їхня собівартість?

Багато хто плутає поняття термо- і термотрансферних етикеток. Тому варто визначитися з їхніми особливостями.

Принтер для друку звичайних термоетикеток не повинен мати фарбувальну стрічку ріббон, тому що він є непотрібним, на відміну від термотрансферних етикеток. Термотрансферні етикетки можна виготовляти з різноманітних матеріалів, зокрема глянцевого, матового, металізованого та ін. Якщо використовується глянцевий матеріал, то вони є надзвичайно привабливими. Порівняно з термоетикеткою цей вид є більш стійким до різноманітних впливів. До того ж термін експлуатації термонаклейки становить максимум декілька місяців.

Друк термоетикетки є можливим лише в чорному кольорі, оскільки текст випалюється безпосередньо на етикетці за допомогою спеціальних гарячих голок. Колір ріббона ви зможете вибрати відповідно до власних побажань або ж кольору вашого логотипу. Здебільшого дані етикетки використовуються для товарів легкої промисловості, які потребують тривалого часу зберігання або ж транспортування.

Термотрансферні наклейки ви маєте змогу замовити у компанії «Колін-Л». Ми гарантуємо високу якість. Приймаємо замовлення з будь-якого регіону України. Здійснюємо друк відповідно до індивідуальних побажань клієнтів.  Використовуємо витратні матеріали найкращих світових виробників – Jack, Intercoat, Fasson, Sericol. Також в нас діє система знижок залежно від величини вашого замовлення. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним клієнтом. Чекаємо на ваші замовлення!