Мармелад є улюбленими солодощами багатьох дітей та дорослих. Спочатку виготовляли мармелад у країнах Близького Сходу, згодом він набув поширення й у Європі.

Французькі кондитери здійснювали виготовлення варення, яке було настільки твердим, що його можна було розрізати ножем і споживати як цукерки. Саме у Франції вперше було вжито назву "мармелад".

Увесь мармелад у складі містить желейні компоненти, зокрема це може бути агар-агар – з морських водоростей, желатин або ж пектин. Кожен із них має певні особливості у приготовуванні. Також вони загалом позитивно позначаються на стані організму.

Сьогодні можна побачити надзвичайно велике різноманіття мармеладу. Важливо звертати увагу на те, з яких інгрідієнтів виготовлено мармелад, оскільки від цього буде залежати його користь. Дехто навіть переконаний, що мармелад є набагато кориснішим навіть за шоколад, бо зовсім не містить жирів.

Вибираючи мармелад, варто звернути увагу на його пружність та смак, адже якщо мармелад аж занадто солодкий, це означає, що виробник додав занадто багато цукру; справжній та корисний мармелад повинен мати легеньку кислинку. Наш мармелад виготовлено на основі агар-агару, який допомагає нормалізувати роботу печінки. Агар-агар виготовлений з морських водоростей, тому містить значну частку йоду, яка допомагає правильній роботі ендокринної системи. Додавши кілька шматочків мармеладу до свого раціону, ви нормалізуєте роботу шлунково-кишкового тракту.

Також завдяки тому, що в мармеладі немає ні граму жиру, він належить до дієтичних продуктів харчування. В розумних кількостях його можна вживати людям, що слідкують за станом здоров’я та якістю продуктів, які споживають. Мармелад є хорошим антидепресантом, який з легкістю підніме вам настрій та зменшить рівень стресу.

Мармелад поділяють на:

• ягідно-фруктовий – традиційний вид, оскільки для його приготування уварюється фруктове пюре з цукром з додованням агар-агару;

• мармелад у формі пластів – чимось нагадує повидло;

• желейний мармелад – готується із додаванням додаткових желеутворювальних складників.

Натуральний мармелад ви можете замовити у компанії «Родина». Основною особливістю є те, що вся наша продукція якісна, оскільки виготовлена із натуральних компонентів. Наші працівники постійно вдосконалюють продукцію для задоволення вимог навіть найвибагливіших покупців. Ми постійно контролюємо її якість на усіх етапах. Приймаємо замовлення по всій території України та з-за кордону.