Власники автомобіля часто задумуються про те, як надати своєму транспортному засобу досконалішого вигляду. Жартома дехто навіть називає автівку другою дружиною! Тому належний її зовнішній вигляд просто необхідний. Звичайне миття не дасть довготривалого ефекту, і вже після кількох годин їзди по місту кузов автомобіля знову буде мати тьмяний і «дешевий» вигляд. У цій статті хочемо відповісти на численні запитання наших клієнтів про те, чому варто полірувати автомобіль.

Для початку зазначимо, що полірування кузова автомобіля – це комплекс процедур, які допомагають зберегти колір, відновити лакофарбове покриття та захистити від зовнішніх впливів.
Відновлювальне полірування автомобіля, яке здійснюють наші спеціалісти, дозволяє позбутися дрібних подряпин та вм'ятин, які з часом з'являються в процесі експлуатації автомобіля, навіть якщо за його кермом був найобережніший водій.

Крім того, що подряпини негативно впливають на естетичний вигляд, то ще й обумовлюють небезпеку. Вона полягає в тому, що під фарбу потрапляють речовини, які стають причиною виникнення корозії.

Наша компанія надає послугу полірування різного виду: захисне, м'яке та абразивне відновлювальне.
Особливістю захисного полірування є обробка шаром тефлону, силікону або воску, які створюють захисний ефект. Завданням м'якого полірування є надання поверхні блиску та чудового естетичного вигляду. Після м'якого полірування Ваше авто буде таким, ніби щойно з салону. Абразивного полірування потребує кузов, на якому помітні механічні пошкодження лакофарбового покриття.

Тож виділимо основні переваги процедури полірування кузова автомобіля:

• усунення дефектів;
• надання поверхні гладкості та блиску;
• захист від корозії;
• захист від негативного впливу зовнішнього середовища (дощу, снігу тощо).

Якщо Вас зацікавила процедура полірування кузова автомобіля, то Ви можете замовити її у нас. Ми знаходимося у самому центрі м. Сімферополь. У нас працюють висококваліфіковані працівники, які зроблять все "по вищому розряду", адже в нашому користуванні висококласне сучасне американське обладнання. Ми пропонуємо 100%-й якісний результат за доступними цінами. Запитати про вартість послуги можна у нашого менеджера за телефоном, що вказаний в контактах. Також пропонуємо переглянути інші наші послуги, які розміщені за цим посиланням. Замовляйте полірування кузова автомобіля у нас та отримуйте безліч переваг!

Телефонуйте та дізнавайтеся про наші можливості! Робіть ваше авто кращим разом із компанією PDR! Будемо раді Вам допомогти!