Поговоримо про надзвичайно важливий елемент обладнання для майстра – перукарський візок. Недаремно його ще називають помічником, адже саме ця, здається, така маленька, але насправді дуже функціональна річ полегшить роботу майстра. Тут можна розмістити весь необхідний інструмент, витратні матеріали, щітки, фен. 

Асортимент помічників дуже великий. На фото Вам запропоновані варіанти італійських брендів AGV і CERIOTTI. Вони відрізняються з-поміж інших сучасним дизайном, міцністю і якістю.

Обладнання для майстра - перукарський візокКожен майстер сфери краси повинен дбати про комфорт клієнта, адже для багатьох комфорт – це одна з найважливіших складових будь-якої процедури. Подбати про комфорт досить просто – завдяки правильно підібраному обладнанню, зокрема кушеткам та масажним столам. Їх асортимент і характеристики настільки широкі, що можна задовольнити різні потреби та вимоги. Складні, стаціонарні, з регулюванням різних частин, на підйомниках різного типу, з підігрівом...

Який колір буде модним у 2019-му? Одна з провідних компаній з виробництва фарби у США оголосила головний тренд у колірній палітрі інтер'єрів 2019-го року. Ним став колір NIGHT WATCH, або "Нічна варта".

Чому саме він? Бо водночас і яскравий, але і не набридає. Крім того, він має заспокійливий вплив на психологічний стан людини. Саме тому його варто використовувати і в інтер'єрі салонів краси, спа-центрів чи масажних кабінетів. Найкраще цей колір поєднувати з рожевими і золотими акцентами.

Хочете підібрати своє ідеальне обладнання? На порозі весни пропонуємо до Вашої уваги новинку в нашому асортименті – косметологічні візки, витримані у класичному стилі та кольорах. Виготовлені з металу і пластику, зручні у використанні і мобільні. Завдяки цьому Ваш інструмент завжди буде на відстані витягнутої руки. Такі моделі доповнять атмосферу комфорту і затишку у Вашому косметологічному кабінеті. Вибрати свого ідеального помічника Ви можете в нашому офісі.

Звертайтесь до офісу компанії "BEAUTY BUSINESS IN UKRAINE" у місті Львів на вулиці Городоцька, 225 – офісний центр "ПАРАЛЕЛЬ".