Термопластавтомати застосовують для виробництва пластикових виробів найрізноманітнішого призначення, зокрема від елементів дитячих конструкторів до комплектуючих промислового устаткування. Переважна більшість пластикових виробів виготовлена за допомогою термопластавтоматів. Завдяки високоточній технології лиття ви зможете виготовляти вироби дуже складної форми з надзвичайно точними розмірами.

Основними етапами виготовлення пластикових деталей є:

- процес розм'якшення полімерів до напіврідкого стану під дією високих температур;

- отриманий матеріал під дією тиску впорскують до прес-форми;

- після того як деталь охолоджено, її витягують із форми.

Для більшості людей вибір термопластавтомата є дуже складним завданням, своєрідним рівнянням з надзвичайно великою кількістю невідомих. Слід пам'ятати, що це устаткування є універсальним для виробництва виробів із пластмаси. Під час вибору будь-якого обладнання вкрай важливо звертати увагу на модифікацію устаткування, оскільки від цього буде залежати ефективність його роботи.

Базовими параметрами, за якими оцінюють результативність роботи термопластавтоматів, є обсяг виливки за цикл, швидкість або час вприскування, тиск, з яким відбувається лиття, та ін.

Величина вприскування є однією із базових величин, яка важлива під час вибору необхідного устаткування. У наш час випускають найрізноманітніші ливарні машини, які мають об'єм вприскування від кількох см3 до десятків дм3. Сьогодні відсутні жорсткі стандарти щодо обсягу вприскування.

За швидкістю, із якою відбувається вприскування полімеру, ви зможете визначити втрати тиску, а також обсяг охолодженого шару, який утворюється в результаті заповнення форми пластиком. За допомогою цього параметру можна контролювати якість готових виробів.

Тиск, з яким відбувається заповнення форми, визначається у будь-якому разі, оскільки потрібно враховувати конструкцію форми. Якість виробів також залежить від тиску.

Верстат термопластавтомат ви маєте можливість замовити у компанії "Станкопласт". Також ми здійснюємо ремонтні роботи. У наявності є відповідні дипломи та нагороди за участь у різноманітних виставках. Приймаємо замовлення з усієї території України. Можливий оптовий та роздрібний продаж. Наші спеціалісти здійснюють обслуговування термопластавтоматів, видувних машин, екструдерів та іншого устаткування. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!