Для того щоб зрозуміти, чи потрібен вам ремонт резервуарів, необхідно спочатку здійснити якісну та своєчасну діагностику. Вона є необхідною у будь-якому разі, відповідно до нормативних актів та правил експлуатації резервуарів, інакше ви можете отримати штраф. Наші спеціалісти в процесі здійснення діагностики шукають дефекти та пошкодження конструктивних елементів. Завжди здійснюється розрахункова перевірка працездатності захисних конструкцій, також проводиться оцінка технічного стану, визначається допустимий режим експлуатації та термін подальшої перевірки. Очищення резервуарів дозволяє своєчасно виявити будь-які проблеми, адже від цього залежить якість палива.

Ремонтні роботи варто доручити тільки найкращим спеціалістам. Наші фахівці здійснюють повний комплекс робіт, зокрема очищення, усунення неполадок, проводять установку резервуарів. У нас є все необхідне для якісної діагностики та подальших ремонтних робіт.

Зобов’язання щодо перевірки стану резервуарів покладаються на їхніх власників. У разі відсутності на підприємстві кваліфікованих спеціалістів залучать фахівців з інших організацій. Також обов’язковим є здійснення інструктажу з техніки безпеки, оскільки роботи виконуються у замкнутому просторі. У результаті отримують акт перевірки, який є підставою для здійснення ремонтних робіт. У разі якщо здійснюється поточний косметичний ремонт, немає потреби звільняти резервуар від нафтопродуктів, оскільки роботи виконуються з використанням зварювання за низьких температур.

Якщо потрібний капітальний ремонт, тоді експлуатація резервуару тимчасово припиняється та відбувається повна зачистка та дегазація. За умови наявності в резервуарі значних пошкоджень можливою є заміна деяких його елементів. Здебільшого заміні підлягає нижній корпус ємності. Також у процесі капітального ремонту доцільно збільшити об’єм резервуара, додавши один пояс.

Замовити капітальний ремонт резервуарів можна у компанії «ЦентрРезервуарСервіс». Ми приймаємо замовлення з усієї України та країн СНД. У разі виникнення будь-яких додаткових питань обов’язково вас проконсультуємо. Здійснити розрахунок можна як готівковим, так і безготівковим способом. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!