Переважна більшість людей просто не уявляє своє життя без хліба. Ще з давніх-давен відомо, що хліб – усьому голова. Кожен із нас полюбляє певний вид хлібобулочних виробів. Тому пекарський бізнес, безумовно, є прибутковим. Проте потрібно знати та застосовувати основні правила ведення бізнесу, зокрема необхідно враховувати смаки населення у вашому регіоні і, звісно, вибирати якісне обладнання, яке стане надійним помічником.

Вибір необхідного устаткування залежить від типу вашого підприємства, зокрема від того, чи повний у вас виробничий цикл, асортименту товарів та запланованих масштабів виробництва.

Усе обладнання поділяють на такі види:

• електромеханічне – різноманітні борошнопросіювачі, тістоміси, міксери, блендери;

• теплове – сюди належать хлібопекарські печі;

• холодильне – включає різноманітні морозильні камери, холодильні столи та шафи;

• допоміжне – різноманітні стелажі, візки, форми та листи для випічки;

• спеціалізоване – пакувальне обладнання та матеріали.

Перші форми були виготовлені із кераміки, на сьогодні ж найбільшої популярності набули форми з емальованого або ж оцинкованого заліза. Крім того, досить часто можна побачити прозорі форми зі скла. Силіконові форми також є доволі зручними, оскільки ви з легкістю зможете дістати готовий виріб.

Основним призначенням форми є зберігання тіста від розтікання, допоки білок, який міститься у борошні, не згорнеться під дією високих температур.

Металеві форми зазвичай використовують для випічки різних кондитерських виробів у газових духових печах. Вони надзвичайно швидко нагріваються та віддають тепло.

Силіконові форми є ідеальними для створення неперевершених десертів та випічки. Ви зможете вийняти навіть надзвичайно крихкий виріб. Форми витримують температуру до 250 градусів. Також їх можна використовувати для приготування холодних десертів, позаяк вони витримують низькі температури.

Використовуючи таке устаткування, ви зможете організувати власний бізнес та швидко отримати прибутки. Наше обладнання вже давно зарекомендувало себе тільки з позитивної сторони.

Придбати хлібопекарські форми ви маєте можливість у компанії «Ефес». У нас представлено надзвичайно великий асортимент устаткування, призначеного для випічки різних виробів із тіста. Ми представляємо устаткування від провідного турецького виробника. У разі виникнення будь-яких додаткових питань ми обов’язково вас проконсультуємо та допоможемо з вибором. Приймаємо замовлення з усієї України та держав СНД. Надаємо гарантійне обслуговування від виробника. Чекаємо на ваші замовлення!