Як відомо, котел – це устаткування, основна задача якого здійснювати передачу теплової енергії й у такий спосіб забезпечити опалення всього дому. Як теплоносій може виступати пара, вода, масло або ртуть. Сам процес передачі тепла відбувається шляхом спалювання палива. Різновидів котлів є досить велика кількість, їх поділяють за використовуваним теплоносієм та паливом.

Твердопаливні котли для отримання теплової енергії потребують спалення різноманітного твердого палива, зокрема вугілля, тирси, кори, пелет тощо.

Ще однією ознакою, за якою класифікують котли, є кількість контурів:

• одноконтурні – їх використовують тільки для опалення приміщень. Для того щоб отримувати гарячу воду за допомогою такого котла, потрібно купити бойлер непрямого нагріву;

двоконтурні ж використовують для опалення будинків, також за їх допомогою забезпечують гаряче водопостачання. Досить часто такі котли називають комбінованими. З цим устаткуванням гаряче водопостачання відбувається на вимогу – відразу ж, коли ви відкриваєте кран.

Комбіновані котли найчастіше використовують у сучасних умовах, зокрема у нових котельних комплексах, насамперед завдяки високому рівню ефективності, компактності та зручності.

Базові переваги двоконтурних котлів:

— надзвичайно високий рівень енергоефективності;

— витрати на паливо є нижчими порівняно з котлами старих зразків;

— компактність – вам не потрібні громіздкі установки окремо для води та ще й котел. Вони мають адекватні розміри, у такий спосіб значно заощаджують простір у вашому домі;

— легкість установки – вони є найуніверсальнішим устаткуванням, тому не потребують великої кількості додаткових засобів, тобто монтажні роботи відбуваються досить швидко;

— тиск води – вони здійснюють подачу води безпосередньо із мережі, тому ви отримаєте набагато сильніший потік води.

Проте двоконтурні котли не варто установлювати у разі, якщо у вас низький тиск подачі води – тоді вона буде відбуватись нерівномірно. Також часто вони є несумісними із старими трубопроводами, тому варто врахувати ці моменти, перед тим як вибирати котел.

Двоконтурний котел ви можете замовити у компанії «Укркотлобуд». У наявності усі необхідні сертифікати, які підтверджують високу якість кготлів. У разі потреби ми здійснюємо доставку та монтажні роботи по всій території України. Для бюджетних установ оплата може здійснюватися після отримання устаткування, а також частинами. Пропонуємо роздрібний та оптовий (від 2 одиниць) продаж. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!