Пінополіуретанова ізоляція на сьогодні використовується в ролі тепло-, звуко- та гідроізоляції. Застосовують такий спосіб утеплення як для житлових, так і для промислових приміщень уже не перший рік. Із квартирами та будинками все ясно, спробуємо ж з'ясувати, в чому полягає практичність утеплення ППУ для ангарів, складських приміщень та овочесховищ.

З практичної точки зору пінополіуретан забезпечує стабільність температур, що особливо актуально для овочесховищ. Також він не пропускає вологу, що дуже важливо для каркасних конструкцій складів та ангарів - саме відсутність вологи дозволяє вберегти промислові приміщення від корозії на металевих виробах. Покриття пінополіуретаном здійснюється з внутрішньої сторони будівель, а шар покриття становить 10 см. Завдяки такому товстому покриттю приміщення надійно захищені від вітру та перетягів.

Експлуатаційний термін пінополіуретанового покриття може становити понад 30 років, водночас воно забезпечує і тривалий термін служби будівлі, яка покрита ним. ППУ володіє такими властивостями, як екологічність, хімічна нейтральність, має високу адгезію та захищає приміщення від вібрацій. Відсутність швів такого покриття забезпечує водонепроникність. Важливим є те, що поліуретан має невисоку щільність - це дозволяє уникнути значних навантажень безпосередньо на конструкцію будівлі. Мікроклімат всередині приміщення, покритого ППУ, залишається незмінним за будь-яких погодних умов! Слід зазначити, що, окрім водонепроникності та теплоізодяції, матеріал ППУ забезпечує поглинання шуму, що актуально в ангарах та на складах.

Окрім вищеперерахованих властивостей, пінополіуретан є досить легким в плані монтажу для таких великих та габаритних промислових приміщень. Водночас на покриття ППУ можна наносити фарби, штукатурки та інші оздоблювальні матеріали.

Як бачимо, напилювана теплоізоляція поліуретаном - це практичне рішення для овочесховищ, ангарів, складських та інших промислових приміщень. Компанія «ППУ Профіт» пропонує Вам якісні послуги з напилення пінополіуретану. У своїй роботі ми використовуємо лише найякісніші матеріали та сучасне обладнання, а наші фахівці - майстри своєї справи! До того ж ми надаємо гарантію терміном 5 років як на матеріали, так і на здійснені роботи. Виконуємо їх оперативно та якісно, незалежно від обсягів. Працюємо за переоплатою (кошти на матеріали), що становить 75-80 % від суми, решту оплачуєте після виконання усіх робіт.

Замовити послуги Ви можете на нашому сайті або ж звернувшись за контактними номерами телефонів.