Виноград – знаний у всьому світі фрукт. Немає потреби описувати всі його переваги, адже вони й так всім відомі. Проте чи знає хтось корисні властивості виноградної кісточки? Їй, на жаль, не відводять стільки уваги, скільки вона справді заслуговує. Час йде, і сьогодні дедалі більше вчених говорять про її дивовижні властивості.

Виноград вирощується вже протягом кількох тисяч років, але видобуток масла з його кісточок розпочався набагато пізніше. Це пояснюється технологічними труднощами виробництва. Вперше це було зроблено в Італії. Спочатку масло було жовто-зеленого кольору без яскраво вираженого запаху, але з солодкуватим присмаком. Використовувалось лише в дієтичних цілях, та пізніше його почали застосовувати зовнішньо як косметичний засіб, адже масло живить та пом’якшує шкіру.

Корисні властивості

1) Кісточки винограду – джерело вітаміну Е, який вважається вітаміном молодості і життя. Він також сприяє виведенню токсинів з організму, знижує ймовірність розвитку онкологічних захворювань, зменшує показники холестерину та багато іншого.

2) Масла з кісточок винограду чинять омолоджуючу дію та зміцнювальний вплив на шкіру людей завдяки вмісту в них вітамінів групи В, С і А.

3) Лінолева кислота Омега-6 – один із найголовніших складників косметичних засобів.

4) Сьогодні навіть в їжу додають різні активні добавки з вмістом виноградних кісточок. Їх корисність полягає в зміцненні стінок судин та зменшенні ризику розвитку серцево-судинних захворювань. При регулярному застосуванні попереджаються тромбоз та атеросклероз. 

5) Більшість жінок використовують масла з виноградних кісточок замість крему. Для цього достатньо підігріти рідину на масляній бані і легкими рухами нанести масу на обличчя. За допомогою такої процедури здійснюється і масаж обличчя, що позитивно позначається на пружності та еластичності шкіри.

6) Виноградне масло допоможе навіть відновити красу і здоров’я волосся. Препарат добре впливає на кровообіг шкіри голови, внаслідок чого зміцнюються волосяні цибулини і волосся починає інтенсивно рости. Навіть при використанні масла як маски волосся стане блискучим та зволоженим.

Якщо корисні властивості виноградних кісточок підкорили Ваше серце так само, як і багатьох інших наших клієнтів, і зараз Ви шукаєте, де можна купити масло виноградних кісточок за доступною ціною, то Ви потрапили в правильне місце! Придбати мінеральне масло виноградної кісточки за доступною ціною Ви можете у «Gustav Heess». Наша компанія працює тільки на українському ринку вже понад 15 років, а на світовій арені нас знають ще з 1897-го. За цей час ми встигли завоювати найцінніше – довіру людей – завдяки реалізації якісних товарів. Доставка здійснюється по всій Україні. Звертайтесь, ми маємо для Вас багато цікавого у каталозі товарів!