Картини з бісеру завжди вважались вишуканою частиною декору. Такий спосіб вважається традиційним та модним рішенням прикраси інтер’єру. Всім відомо, що картини з бісеру – задоволення не з дешевих, тому одним з способів заощадження є вишивка картини власноруч. Таке хобі є досить популярним серед жінок. 

Багато хто каже, що люди знаходять спокій в такий спосіб та зміцнюють нервову систему. Для вражаючих полотен необхідно купувати високоякісні матеріали. Якщо проводиться повна зашивка бісером схеми, важливо, щоб виріб виглядав цілісно, об’ємно та рельєфно. Тому потрібно, аби намистинки були ідеально відкалібровані і підібрані за кольором.

Для Вас ми підготували такі поради щодо підбору бісеру:

• Небеса і повітря часто виступають фоном для інших зображень, тому важливо надати їм легкості і площини. Таким ефектом володіють матові прозорі бісеринки та блакитний прозорий (скляний) бісер.

• Для вишивки хмар на небі потрібно передати легкість і водночас рельєфність. З цією метою вибирають напівпрозорі бісеринки, які надають «повітряності» зображенню. Або ж можна застосувати прозорий білий бісер.

• Вода також прозора, але на відміну від повітря – матеріальна. Вишивка картин з водними зображеннями здійснюється прозорим пофарбованим бісером. Такий матеріал створює ефект глибини. Вишиті зображення будуть виглядати прозорими і водночас щільними.

• Рослинні елементи. Для деревних стовбурів вибирають матові бусинки без блиску, листя вишивається із застосуванням глазурованого матеріалу. Щоб отримати реалістичне вишите полотно, вам не варто надто захоплюватися блискучими намистинками. Об’ємності зображенню надасть поєднання насичено-пофарбованого і напівпрозорого матового бісеру. 

• Сонце можна вишити яскравим матовим бісером і доповнити бісеринками «з вогником». Якщо здійснюється вишивка картин, які зображують ніч або вечір, то місяць можна зобразити за допомогою матових яскравих бісеринок. Якщо необхідно вишити місяць вдень, то для нього краще використовувати білий напівпрозорий бісер.

Це лише декілька порад щодо створення гарної картини. Підбір бісеру для вишивки Вам допоможуть фахівці компанії «ВізерунОК». Наш інтернет-магазин пропонує надзвичайно великий асортимент вишитого одягу і товарів для рукоділля. Ми працюємо на ринку уже 7 років, тому маємо налагоджену співпрацю з перевіреними постачальниками, які пропонують якісну продукцію. У нашому каталозі представлений вишитий одяг та аксесуари для чоловіків, жінок та дітей — сорочки, плаття, пальта, спідниці, шаровари, пояси, краватки та багато іншого. Звертайтесь, будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!