З кожним роком дедалі більше уваги приділяють безпеці та комфорту, тому від того, з чого виготовлений та як встановлений димохід, залежить досить багато. У разі неправильного встановлення або проектування може виникнути задимлення приміщення, що своєю чергою зумовить отруєння токсичними газами та може навіть спричинити виникнення пожежі. Вашою гарантією безпеки є якісно виконані монтажні роботи, а також матеріал, з якого виготовлений димохід.

Базовою вимогою до димоходу є матеріал, з якого він буде виготовлений. Він повинен бути стійким до високих температур та утворення конденсату. І якщо перша умова зазвичай ні в кого не викликає жодних запитань – майже всі негорючі матеріали є стійкими до високих температур, – то друга породжує чимало сумнівів. Проте справжні професіонали своєї справи вже давним давно відсіяли такі матеріали, як цегла, метал; незважаючи на велику кількість захисних механізмів, вони все ж вразливі до корозійних процесів.

Відповідно до наявної практики, основним матеріалом для виробництва будь-яких димохідних систем є нержавіюча сталь. Такі димоходи дедалі частіше використовують у разі будівництва нових будинків, а також за необхідності заміни старих цегляних димоходів.

Основною перевагою цих димоходів є те, що вони надзвичайно прості в експлуатації, довговічні та ідеальні практично для будь-яких систем опалення. Відповідно до статистичних даних, понад 90 % споживачів вибирають димарі, які виготовлено із нержавіючої сталі. Здебільшого користувачів приваблюють такі фактори, як відмінна стійкість до високих температур та впливу різних атмосферних явищ.

Головні конкурентні переваги:

— можуть бути встановлені надзвичайно легко завдяки модульним рішенням, така конструкція не потребує змін у загальному проекті;

— є надзвичайно легкими та практичними;

— не потребують спеціального фундменту, тому можна здійснювати монтажні роботи всередині та зовні будівлі;

— стійкість до розвитку корозійних процесів, у такий спосіб суттєво подовжується їхній термін експлуатації;

— завдяки тому, що поверхня димоходу має гладку поверхню, сажа осідає набагато менше;

— мають досить гарний зовнішній вигляд;

— доступна цінова політика, що досить важливо за сучасних умов.

Нержавіючі димарі ви можете замовити у компанії «Комінвент». У наявності усі необхідні підтверджувальні сертифікати якості. Ми працюємо на ринку вже понад 13 років та маємо чимало позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Здійснюємо доставку замовлень по всій території України. Чекаємо на ваші замовлення!