Антиоксиданти – це сполуки, що захищають клітини шкіри від потенційно шкідливих ефектів або реакцій, які викликають надлишкове окислення в організмі.

Від народження у людини існує своя система антиоксидантного захисту, яка поступово слабне з роками. Що ж викликає ослаблення? Звичайно, стреси, шкідливі звички, неправильне харчування і вплив довкілля. Виникає необхідність її підживлення і підтримки. Науково доведено, що найефективнішими антиоксидантами є екстракти ягід і злакових рослин. З незліченного переліку краще вибирати ті, які ростуть у Вашій географічній зоні.

Для шкіри косметика, що містить антиоксиданти, надає такі переваги:

1. Покращує клітинну функцію, що прискорює процеси регенерації шкіри;
2. Сприяє загоєнню акне;
3. Підвищує виробленню колагену;
4. Ефективно зменшує ушкодження від сонця – усуває чинник фотостаріння;
5. Допомагає боротися з пігментацією.

«Антиоксидантна серія» ТМ «НОВЕ ЖИТТЯ» складається з крему і маски, щоб забезпечити повноцінний комплексний догляд. Вона підійде для усіх типів шкіри. Вікових обмежень немає, оскільки зміни стану шкіри (поява дрібних зморшок, зміна тонусу шкіри, пігментація) можуть проявитися в будь-якому віці – залежно від індивідуальних особливостей і способу життя тієї чи іншої людини. Екстракти журавлини, томатів і злакових рослин, що містяться в складі «Антиоксидантної серії», забезпечують надійний захист Вашої шкіри.

На відміну від хімічних еквівалентів, натуральні екстракти дуже м'яко впливають на шкіру. Використовуючи «Антиоксидантну серію» ТМ «НОВЕ ЖИТТЯ» для молодої шкіри, Ви отримаєте ефективну профілактику передчасного старіння. Застосовуючи її для зрілої шкіри, відчуєте омолоджуючий ефект. У будь-якому разі шкіра візьме необхідні речовини у найпридатнішій для неї формі.

Окрім антиоксидантного захисту, шкіра також буде досить зволоженою і отримає живлення. Для отримання вираженого ефекту використовуйте серію регулярно. Особливість натуральної косметики ТМ «НОВЕ ЖИТТЯ» – в м'якій, поступовій дії. Якщо Ви скористаєтеся аналогічними засобами, що складаються з хімічних формул, Ви отримаєте швидкий короткочасний ефект. Нерідко після припинення застосування хімічних кремів ефект від них зникає одразу і стан шкіри погіршується. Наша косметика створена, щоб стимулювати м'яке і природне оновлення шкіри. Результат від тривалого і регулярного застосування залишається. Ваша шкіра вам віддячить! Перші зміни стануть помітні вже через 21 день.

Розпочніть оновлення своєї зовнішності вже сьогодні!