Складна ситуація із цінами на газ в Україні змушує чимраз більше людей задуматися про альтернативні джерела енергії. Тим, кого не влаштовує подальша перспектива опалення електричними та газовими котлами, однозначно варто звернути увагу на теплові насоси.

Що ж таке цей тепловий насос та як він діє?

Тепловий насос – це сучасний пристрій, який призначений для автономного опалення як житлових, так і будь-яких інших споруд. Його призначенням може бути також нагрів та подача води. Він функціонує у такий спосіб: із довкілля тепло передається в будинок, а під дією компресора відбувається стискання тепла, що обумовлює і обігрів помешкання, і нагрівання води.

Які ж переваги використання теплового насоса?

Насамперед – екологічність. Адже для утворення тепла використовуються виключно природні ресурси. 

По-друге, фінансова вигідність. За мінімальних витрат на електрику Ви отримуєте максимальний результат, адже всього 25 % – це електроенергія, все інше – це природні ресурси.

По-третє, автономність. Тепловий насос не потребує постійного контролю, його робота здійснюється автоматично.

Який насос вибрати?

Хочемо звернути Вашу увагу на інверторний тепловий насос AQUAIR серії EVA, який призначений для опалення та гарячого водопостачання. Цей тепловий насос складається з внутрішнього блоку (гідромодуля), який є центром всієї системи, та зовнішнього блоку, що забезпечує температурний обмін із зовнішнім повітрям. Його особливістю є багатофункціональність.

Отож, придбавши один тепловий насос AQUAIR, Ви отримуєте одразу декілька рішень. До того ж він назвичайно простий у монтажу. Гідромодуль може розміщуватися у будь-якому зручному місці Вашого будинку. 

Тепловий насос AQUAIR марки Neoclima має високу енергоефективність і забезпечує максимальну теплопродуктивність за мінімальних енергетичних затрат. Ефективність роботи зберігається при зовнішній температурі до -15 °C. До переваг цієї моделі належить також висока надійність, яка обумовлена якісними комплектуючими.

Якщо Ви за економію та за покращення екологічної ситуації в Україні, тоді варто розглянути варіант опалення будинку тепловим насосом. Це забезпечить раціональне використання енергії, що суттєво покращить Ваше фінансове становище. Якщо ж говорити про природу, то зменшиться вміст СО2 в атмосфері. Таким буде Ваш внесок в покращення екологічної ситуації.

Замовити інверторний тепловий насос AQUAIR серії EVA можна у ПП "Вента-Бриз"! У Вас є можливість переглянути усі пропозиції нашої компанії, перейшовши до каталогу товарів.