Кожен, хто постає перед вибором купівлі легкового авто або вантажівки, враховує низку факторів, які й обумовлюють вибір. Проте всі ми знаємо: якої б марки машина не була, якою б не була якісною, якою б країною не була виготовлена, все одно наступить момент, коли власнику доведеться купити запчастини. Сьогодні говоримо про запчастини до вантажівок.

В Україні можна замовити оригінальні запасні частини до вантажівок або ж такі, що випускаються сторонніми компаніями. Вони коштують дещо менше, але і якість їх буде нижчою. До того ж купівля запчастин стороннього виробника не дає гарантій, що Ви отримаєте товар, який 100 % підійде до Вашої вантажівки.

Найбезпечніше купити оригінальні запчастини, тоді якість товару не викликатиме сумнівів. Вигідним варіантом, де Ви отримаєте оригінальні якісні запчастини за хорошу ціну, є купівля запчастини з такої ж моделі машини, як у Вас.

Приватним підприємством "Шевченко" здійснюється авторозбірка Даф та Рено, що дає можливість реалізовувати оригінальні запчастини. Наша компанія ретельно перевіряє усі запчастини, тому клієнти можуть бути впевнені у їх якості. 

Чому вигідно купувати вживані запчастини з авторозборки? Вигідність купівлі вживаних запчастин у нашій компанії полягає в тому, що клієнт отримує високоякісний та оригінальний товар, який безумовно підійде для його вантажівки. Завдяки ретельній перевірці спеціалістами кожної деталі у нас є можливість відкидати запчастини з дефектами. Саме тому усі клієнти, які звертаються до нас, можуть бути впевнені у тривалому терміні служби кожної конкретної запчастини.

Купити оригінальну вживану запчастину значно вигідніше, ніж запчастину, випущену стороннім виробником, адже термін служби першої буде стовідсотково довшим. Крім того, вживані запчастини коштують дешевше, ніж нові, тому Ви отримуєте істотну фінансову економію.

Нагадуємо, що приватним підприємством "Шевченко" здійснюється авторозбірка Даф та Рено. Тому кожен охочий може придбати запчастини у нас та отримати гарантію якості, максимальний період використання, високу надійність і мінімальні експлуатаційні витрати.

В нашому асортименті радіатори, кузовщина, фари і противотуманки, дзеркала, водяні помпи, стартери, генератори, насоси-циліндри підйому кабіни, випускна система (глушники, труби, хомути), моторна група. Для того щоб переглянути усі наші пропозиції, завітайте до рубрики "Товари". Якщо у Вас є питання, на них готові відповісти менеджери нашої компанії. Для зв'язку із ними просто зателефонуйте за номером, що вказаний в контактах!