Необхідність у надійному та простому устаткуванні для гнуття труб зазвичай виникає, якщо ви починаєте серйозно працювати з металом, зокрема виготовляти різноманітні альтанки, навіси та ін. Ці вироби мають надзвичайно красивий вигляд та є міцними, якщо профільний метал було зігнуто із використанням спеціалізованого устаткування. Так, звісно, досвідчені майстри з легкістю зможуть виготовити таке обладнання самостійно, проте це більш тривалий процес. Краще замовити трубовигинач у нашій компанії, і вже буквально за кілька днів можна приступати до роботи.

Ці трубовигиначі мають досить надійну механіку, що є їхньою конкурентною перевагою. Завдяки тому, що в них відсутні практично будь-які люфти, ви зможете гнути будь-які деталі. Ви матимете змогу здійснювати гнуття профільної труби по широкій стороні, «на ребро», «квадрат».

Гідравлічний трубовигинач використовують для масового виробництва, оскільки він є професійним. Використовуючи його, можна здійснювати гнуття металевих предметів круглого та квадратного профілю. Кожна деталь є ідеально продуманою та виконаною із високоякісних матеріалів. Працює обладнання завдяки потужному трифазному двигуну, ролики виконані зі сталі з термообробкою, мають твердість 50 одиниць. Завдяки цьому забезпечується тривалість експлуатації та надійність.

Трубовигинач посилений є більш удосконаленим та бюджетним варіантом. Це ідеальний варіант для невеликих майстернь. Він виготовлений із швелера, вали мають діаметр 4,5 см, їх зазвичай ставлять на великі трубовигиначі. Унеможливлюється просковзування заготовки під час гнуття. Цей трубовигинач досить часто використовують для виробництва воріт, теплиць та ангарів. Також його можна застососувати для виробництва шаф-купе.

Трубовигиначі є компактними, тому ви з легкістю зможете їх розмістити у невеликому приміщенні. Завдяки простоті їхньої конструкції ви з легкістю навчитеся з ними працювати. Можна як виконувати разові роботи, так і неоднократно їх повторювати. Також ви зможете їх використовувати безпосередньо на виробничому об'єкті.

Замовити трубовигинач прокатний можна у ФОП Дворецький. Високу якість ми вам гарантуємо. Приймаємо замовлення з будь-якого регіону України. Доставку здійснюємо зручними для вас транспортними компаніями. Можливий оптовий та роздрібний продаж. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!