Забули пароль чи графічний ключ від телефону і не знаєте, що робити? Відставити паніку! У світі 7,53 млрд. людей. Хтось з них точно знає, як вирішити Вашу проблему!

Якщо Ви не пам'ятаєте пароль чи графічний ключ до Вашого телефону і вже встигли заблокувати його, наша компанія пропонує Вам декілька порад:

«Розумне блокування»

На сучасних телефонах сьогодні є функція "Розумного блокування". Її створено якраз для таких випадків. Будучи активною, така фунція автоматично знімає блокування з екрану, коли Вами буде виконана хоча б одна із заданих Вами ж умов. Наприклад, якщо телефон лежить у Вас вдома або до нього через Bluetooth підключається інший Ваш пристрій. Коли відбудеться з'єднання, Ваш телефон можна буде розблокувати без введення ПІН-коду, пароля або ключа.

Обійдіть захист за допомогою облікового запису Google

Деякі пристрої дозволяють обходити блокування саме таким способом. Проте для цього телефон повинен бути підключений до мережі. Також на Вашому екрані повинна бути підказка "Забули пароль?" або схожий текст з таким же змістом. Потрібно натиснути на неї та ввести логін і пароль від аккаунта Google, який є основним у Вашому смартфоні. Після успішного входу Ви можете вказати новий пароль або налаштувати інший спосіб для блокування екрану.

Скористайтесь сервісом від виробника смартфона

У Samsung є сервіс Find My Mobile, за допомогою якого можна видалити графічний ключ, ПІН-код, пароль і навіть відбиток пальця. Для того щоб дізнатися, чи підтримується на Вашому смартфоні така функція, Ви можете пошукати інформацію про це на офіційному сайті виробника.

Скиньте смартфон до заводських налаштувань

Якщо вищевказані варіанти не приносять ніякого результату, залишається лише скидання до заводських настройок. Ви зможете зняти захист з екрану, але це призведе до втрати всіх Ваших даних, які не збереглися, в обліковому захисті Google та інших сервісах.

Ми настійно не рекомендуємо користуватися цією функцією, адже "юзерам" не завжди успішно вдається її здійснити. І Вам (споживачам), і нам (спеціалістам) буде набагато легше усунути проблему, якщо Ви не будете її ускладнювати.

У Вас точно виникло питання: скільки коштує розблокувати телефон? Компанія «GSM-Арсенал» гарантує найоптимальнішу ціну та якісне виконання ремонтних послуг!

Якщо Ви живете у Львові, ми маємо чудову новину для Вас! Наша компанія займається ремонтом мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків, телевізорів та реставрує биті дисплейні модулі. «GSM-Арсенал» – це надійна компанія, якій сміливо можна довірити свій девайс. Задоволений клієнт – наша найбільша цінність, тому ми надаємо лише якісні послуги та виконуємо їх в зазначені терміни. Співпраця з нами – легкий та приємний досвід, а якість наданих послуг це тільки підтвердить!