Зниження витрат електроенергії на виробничих підприємствах є завданням № 1. Проте здійснювати зниження необхідно тільки після ретельного аналізу усіх показників. Найкращий варіант – це вибір електродвигуна під відповідне навантаження.

Ще за часів Радянського Союзу багато хто віддавав перевагу двигунам «із запасом», оскільки вони гарантували надійну роботу та витримували надвеликі навантаження. На економічну частину тоді ніхто не звертав увагу.

Для того щоб забезпечити максимально високу економічність, варто точно визначити необхідну потужність. У такий спосіб можна зменшити рівень витрат на 5-15 %. Конденсаторні установки дають близько 10 % економії, до того ж суттєво збільшується пропускна здатність трансформатора шляхом зниження реактивних потоків.

З кожним роком розвиток силової електроніки прискорюється, з'являються системи, які здатні зменшити споживання електроенергії. Використовуючи перетворювачі частот, можна зменшити частку споживання разом із частотою обертання валу двигуна. Застосовуючи перетворювач частот на теплових станціях, ви зможете заощаджувати на використанні не тільки електроенергії, але й газу.

Перетворювач частоти - це устаткування, застосовуючи яке, можна перетворити постійний струм у змінний і під час цього змінити силу напруги. За їх допомогою ви зможете надзвичайно легко контролювати будь-який процес, який виконується у режимі економії енергії, без важких перехідних процесів у мережі. Станом на сьогодні частотні перетворювачі мають досить широку сферу застосовування, зокрема використовуються у харчовій, текстильній, хімічній, деревообробній та інших галузях.

За їх допомогою ви зможете легко контролювати основні показники системи, які будуть відображені на цифровому дисплеї. Ви зможете постійно контролювати швидкість, частоту та багато інших параметрів.

Виділяють кілька основних різновидів перетворювачів, зокрема:

• загального використання;
для роботи із різноманітними насосними установками, вентиляторами, конвеєрами;
для систем вентиляції та опалення;
для роботи із асинхронними двигунами.

В кінцевому підсумку ви зможете заощадити близько 50 % електроенергії, якщо правильно виберете перетворювач.

Перетворювач частоти ціна доступна у нашій компанії! Ми гарантуємо високу якість, оскільки налагоджено співпрацю лише з провідними виробниками. Здійснюємо роздрібний та оптовий продаж. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Умови оплати та доставки визначаються індивідуально з кожним клієнтом. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!