Виробництво харчового льоду стало дуже популярним в Україні. Це нове та свіже віяння відкриває майже безмежні можливості для ідей в мистецтві подання напоїв, оформлення різноманітних заходів та подій. Окрім креативної ноти, лід має безліч необхідних функцій, що дозволяють подавати страви та напої з дотриманням усіх норм санітарії. Навіть задушливу та нестерпну атмосферу будь-якої вечірки враз можна освіжити, наприклад, неординарною подачею їжі та напоїв у посуді, зробленому з льоду. 

Лід може набувати різноманітних форм та мати різний смак та колір. Власне, йдеться про харчовий лід, а тому його смакові властивості та якість – це ключові критерії вибору такого льоду. І таких видів є декілька. За формою розрізняють:

• лід кубиками;
• лід фраппе, або краш-лід (подріблений лід).

Також виробники льоду можуть виготовити лід за будь-яким замовленням з відповідними параметрами кольору, форми та величини.

У сучасному виробництві льоду є кілька способів його отримання. Окрім класичної заморозки води, є ще так званий сухий лід, створений за особливою технологією. Такий лід не утворює води під час танення, а відразу переходить в газоподібний стан, тобто випаровується.

Основне завдання виробників льоду – зробити продукт чистим та якісним. Саме таку мету поставили собі виробники японських льодогенераторів Hoshizaki. Лід, що виготовляється за допомогою такого пристрою, отримав назву японський лід.

Чим же цікавий такий вид льоду? Сам процес його виготовлення дуже незвичайний: лід потрапляє на вертикальний випаровувач з нержавіючої сталі у льодогенераторі. Лише найчистіші молекули води замерзають там, тому лід виходить кришталево чистим. І кожен, хто споживає цей продукт, може бути на 100 % впевненим, що п'є напій з найчистішої дистильованої води у замороженому стані. Незвичайна також форма такого льоду – півмісяць.

Лід у формі півмісяця унікальний тим, що, легко обертаючись в будь-якому напрямку, шматочки льоду щільно прилягають один до одного, максимально заповнюючи посуд. Такий лід довше перебуває у потрібному стані і не тане. Його використовують для гастрономії, підприємств громадського харчування, харчових виробництв, лабораторій.

Зацікавила така новинка? У компанії Ice Drive Ви можете замовити лід ходжізакі, як ще його називають, та інші види харчового льоду. Вам швидко, оперативно доставлять цей найчистіший продукт, і Ви будете задоволені його якістю. А залишки... розтануть без сліду! Зручно, якісно та швидко – саме так слід працювати, якщо маєш справу з льодом. І компанія Ice Drive цілком справляється з такою місією.

Замовити японський лід, лід фраппе, лід кубиком, а також лід з різними відбитками та логотипами Ви можете на сайті компанії та за контактним номером. Наші менеджери-консультанти радо Вам допоможуть!