Чарівний світ дитинства залишається у пам'яті кожного до кінця життя. Яскраві враження від почутого чи побаченого вперше, спроба осягнути та обміркувати ті твердження, які почули від батьків, та порівняти їх з реальністю, що оточує дитину поза домашнім колом. Згодом реалії життя витісняють мрійливість та фантазії дитячого віку, та все ж ми пам'ятаемо ту казку, подаровану дитинством.

Сучасні технології дозволяють здійснити досі нечувані та незбагненні речі та об'єднати в одне ціле, здавалося б, несумісні речі, як-от сніг влітку, райський зелений куточок серед міського асфальту та бетону тощо. Так, існують чарівні майстри, що поєднують свій талант з чарами казки. І, звісно, не обходиться без технологій, за допомогою яких це диво триває і, власне, є можливим.

Одним з таких див є створення снігових скульптур. Цей порівняно "молодий" вид мистецтва втілює у собі фантазію та є набагато доступнішим за, скажімо, кам'яну скульптуру тощо. Все, що потрібно для цього, – вода, хороший генератор снігу та холодильна установка. Ну і, звісно, талант та фантазія майстра. Завдяки холодильному обладнанню можливість насолоджуватись зимовими скульптурами не обмежується холодною порою року, можна транспортувати скульптури, а також зберігати їх на весь період свята, задля якого вони були створені.

Створити снігову скульптуру можна на різну тематику, актуальну для події чи заходу, та найбільш бажані – снігові скульптури в дитячому садку. Чудові композиції до дитячого свята, імпровізована гра в сніжки зі сніговою фортецею, персонажі з улюблених мультфільмів, виліплені у натуральну величину, коли дитина може підійти, доторкнутися до казки, враження, подив та захоплення дітей варті всіляких старань та затрат. Також дитина може спробувати себе у ролі творця-скульптора. Для цього потрібен тільки матеріал, в якому втілиться дитяча фантазія.

У казку вірять не лише діти. Часто дорослі оточують себе прекрасним та казковим на значущих для них подіях: тематичних вечірках, днях народження, весіллях тощо. Тому весільні арки зі снігу та криги, наче кришталеві, трон Снігової Королеви на конкурсах краси, снігові та крижані лебеді (символ вірності), айсберг, на якому зберігаються Ваші закуски та напої, льодові та снігові столи, келихи та тарілки – усе це буде незайвим на будь-якому святі. До того ж, окрім естетики, Ваші продукти збережуть свіжість у будь-яку спеку, напої та сама атмосфера навколо будуть освіжаючими.

Таку снігову зимову казку навіть серед спеки створює компанія IceDrive. Цю креативну групу майстрів високо цінують за свою роботу та оперативність, вміння створити казку та зберегти її якнайдовше. Ними встановлений рекорд – найдовша льодяна скульптура у вигляді напису "Хортиця" – ще не був побитий в Україні.

Тематика та асортимент продукції компанії IceDrive постійно розширюється та поповнюється. Тут Ви можете замовити не лише снігові та крижані скульптури, але й харчовий лід, а також скульптури з піску (для вечірок на пляжі).

З питань замовлень звертайтесь до наших менеджерів-консультантів за номером, розміщеним на сайті компанії. Ми обговоримо усі деталі замовлення та подаруємо Вам свято! Чекаємо на Ваші звернення!