Дедалі частіше чуємо слово "сляб". Що ж це таке і яка з нього користь, спробуємо розібратися у цій статті. 

"Сляб" походить від англійського слова slab, під яким мається на увазі плита, пластина, великий шматок. Термін найчастіше побутує у металургійній промисловості та на каменеобробних підприємствах. Фактично це плита з міцних матеріалів, таких як мармур, онікс, сланець, граніт, та інших кам'яних порід. Можна сказати, що це "напівфабрикат", який призначений для подальшої обробки.

Особливий попит мають сляби у кам'яних майстернях, спеціалізацією яких є виготовлення оздоблювальних матеріалів. Гранітні сляби можуть бути основою для виготовлення стільниць, підвіконь, камінів, гранітних плит та плитки з натурального каменю.

Цікавим є спосіб виготовлення самих слябів. Процес відбувається у такий спосіб: великі кам'яні блоки розпилюються на пластини, товщина яких може варіюватися залежно від подальшого їх застосування. Наприклад, виготовлення гранітних плит і плиток потребує тонших слябів, а виготовлення підвіконь, бордюрів, стільниць – товстіших.

Гранітні сляби можуть траплятися у різноманітних кольорах, проте природним та найпоширенішим є сірий колір. Окрім відмінностей у кольорі, сляби можуть мати різну структуру з можливими вкрапленнями. 

До переваг гранітних слябів можна віднести міцність, стійкість до кліматичних умов та довговічність. До того ж вироби із граніту чудово поєднуються як з натуральними, так і зі штучними будівельними матеріалами.

Замовити гранітні сляби пропонує "Граніт ЛТД", що є надійною компанією, яка має у своїй власності родовище у Житомирській області. Саме це підприємство посідає провідні позиції з видобування каменю. Завдяки наявності власної площі видобутку сировини компанія пропонує клієнтам тільки якісну продукцію, що підтверджується відповідними документами.

Оскільки нашою ціллю є забезпечення максимально комфортного сервісу, то у нас немає єдиного варіанту оплати чи доставки. Здійснюючи замовлення у "Граніт ЛТД", кожен клієнт може розраховувати на найзручніший спосіб отримання товару, який здійснюється у найкоротші терміни.

Якщо у Вас виникли якісь питання, що стосуються нашого асортименту або ж діяльності компанії, Ви можете поставити їх менеджерам "Граніт ЛТД". Вони завжди готові надати усю інформацію, що Вас цікавить. Зв'язатися з ними можна в режимі онлайн або за номером телефону, що вказаний у розділі "Контакти". Будемо вдячні за Ваше звернення та раді бачити Вас у числі наших клієнтів!