Від походу у перукарню відвідувачі чекають не просто покращення стану волосся та свого зовнішнього вигляду загалом, а й отримання задоволення від процедури, своєрідного релаксу. Саме тому варто подбати про максимальний комфорт клієнта, щоб він відчував себе спокійно та затишно. Для чого це потрібно, запитаєте Ви? Саме цей фактор значною мірою зумовлює те, чи прийде відвідувач наступного разу саме до Вас! Комфорт клієнта – це Ваші гроші! 

Під час отримання перукарських послуг клієнт найбільше часу проводить у кріслі. Тож цьому елементу обладнання перукарського місця варто приділити значну увагу. Сьогодні розповімо Вам про те, яке краще купити перукарське крісло та на що звертати увагу під час вибору.

Перукарське крісло повинне бути оснащеним гідравлічним підйомником. За його допомогою майстер матиме можливість регулювати висоту розміщення клієнта, що забезпечить комфортність роботи перукаря. До того ж такі крісла стійкіші завдяки великій вазі підйомника. Крісло із гідравлічним підйомником, найімовірніше, буде мати довший термін експлуатації, ніж із підйомником пневматичним. 

Не менш важливим є і дизайн крісла. Він повинен вписуватись у загальну концепцію перукарського кабінету, адже це створює презентабельний вигляд. Крім того, перукарське крісло не має бути на зразок офісного, адже тоді клієнту складніше буде відволіктися від буденної метушні.

Комфортність крісла – дуже важливий фактор. З огляду на те, що відвідувач може провести у ньому кілька годин, варто подбати про те, щоб спинка і сидіння повторювали контури тіла. Це унеможливить створення незручностей.

Знаємо, що, окрім перукарського обладнання, дезінфікування потребують також і меблі. Тканинні крісла та шкіряні не переносять таких процедур, у цьому випадку кращий варіант – шкірозамінник або штучна шкіра. Це зумовлено стійкістю цих матеріалів до стирання.

Найкращим вибором крісла буде те, яке містить в комплекті підставку для ніг. Вона також сприяє максимально зручному розміщенню клієнта у кріслі.

Отже, хороше перукарське крісло повинно відповідати таким вимогам:

• містити гідравлічний механізм;
• бути укомплектованим підлокітниками та підставкою для ніг;
• спинка і сидіння мають повторювати контури тіла;
• виготовлятися зі шкірозамінника;
• повинно гармоніювати із загальним інтер'єром приміщення.

Замовити якісне перукарське крісло пропонує наша компанія. У нас велика кількість товарів за найвигіднішими цінами в Україні. Якщо у Вас виникнуть труднощі під час вибору, менеджери компанії готові допомогти Вам у цьому абсолютно безплатно!