Як українська кухня неможлива без вареників та борщу, так само й італійська не обходиться без пасти. Анелліні, букатіні, кампанелле, каннеллоні та інші – всі вони чудово смакують з багатьма комбінаціями,  але тільки тоді, коли їх правильно звариш.

Макароноварка – незамінне обладнання на сучасній професійній кухні. Таке обладнання затребуване не тільки в закладах італійської кухні, але й в інших місцях громадського харчування. Воно відрізняється універсальністю та призначене для варіння виробів з тіста – пасти, лапши, пельменів, вареників.

До його переваг можна віднести такі:

• Економія місця, ресурсів та часу. З таким обладнанням, як макороноварка, можна легко і надовго забути про величезні каструлі з водою, які займають багато місця на варочних поверхнях. Ба більше, під час варіння певних видів макаронів необхідно підтримувати необхідну температуру води – про це теж тепер можна забути. Крім того, макароноварка суттєво скорочує час приготування страв, чим прискорює процес їх видачі.

• Універсальність. За допомогою макароноварки можна приготувати не тільки пасту, а й чимало інших страв.

• Надійність та довгий термін експлуатації. Професійні макароноварки виготовляють з нержавіючої сталі, яка відрізняється міцністю та зносостійкістю і забезпечує тривалий термін служби.

• Простота у використанні. Для того щоб відварити пасту чи приготувати гарнір, достатньо буде налити в ємність воду, покласти продукти в спеціальну корзину та ввімкнути пристрій. Буквально декілька хвилин – і страва готова!

• Безпечність. Більше не потрібно боятись опіків від гарячої води під час її регулювання, адже макароноварка зробить все за вас! У більшості макароноварок є зручна ручка для того, щоб дістати готову страву, тому Ви гарантовано не зможете обпектися.

Придбати макароноварки та інше обладнання Ви можете в нашій компанії. ТОВ «Стеллар» спеціалізується на виробництві та реалізації меблів з нержавіючої сталі для фармацевтичних заводів, лабораторій, закладів громадського харчування та підприємств харчової промисловості. Наша компанія не стоїть на місці, а постійно розвивається.

Ми реалізуємо товари як оптом, так і вроздріб. На всю продукцію надаємо 1 рік гарантії. У роботі використовуємо лише найсучасніше обладнання. Виконуємо замовлення будь-якої складності у точно визначений термін. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.