Відпочинок на природі особливо запам'ятається в тому разі, якщо він буде супроводжуватись ароматом свіжозасмаженого м'яса на тліючому жарі. Приготовлені вдома на плитці страви ніколи не зрівняються за своїм смаком і ароматом зі стравами, приготовленим на грилі. На щастя, ринок сьогодні пропонує покупцям різні моделі грилів.

Гриль – це універсальне теплове обладнання, яке дозволяє готувати велике різноманіття страв. Спочатку гриль використовувався для приготування їжі на відкритому вогні. Сьогодні ж сучасні грилі – багатофункціональне обладнання, яке за своїми характеристиками пішло набагато далі від звичайних мангалів та сковорідок. Вони можуть порадувати своїх власників зручністю у використанні, симпатичним дизайном, різноманіттям форм та іншими приємними бонусами.

Є багато видів грилів, а саме:

• Контактні грилі – це жаровні з однією або двома робочими поверхнями, між якими розміщується м'ясо, хліб або інші продукти. Такі грилі є досить компактними, і за їхньою допомогою можна приготувати смачну їжу для всієї родини.

• Безконтактні грилі дуже нагадують мікрохвильові печі. В комплект зазвичай входять решітки і крутила. Спостерігати за процесом приготування можна через скляні дверцята. Продукти не стикаються з нагрівальними елементами, а смажаться тільки завдяки тепловим хвилям.

• Вбудовані електрогрилі є найбільш стильним дизайнерським рішенням. Вони розміщуються поруч з поверхнею в стільниці кухонної гарнітури. Можуть мати сталеву або чавунну поверхню, але найсучаснішими матеріалами є граніт та склокераміка.

Електрогриль контактний є дуже практичним у використанні, але головна його перевага – підключення до джерела живлення – в заміських умовах дуже часто перетворюється на недолік.

• Мобільні пересувні грилі поєднують в собі функціональність великогабаритних стаціонарних моделей, водночас їх найбільшою перевагою є невеликий розмір, завдяки чому їх можна брати з собою куди завгодно.

Якщо Ви шукаєте надійну компанію, де можна купити гриль, то Ви потрапили в правильне місце! ТОВ «Стеллар» реалізує широкий асортимент товарів, детальніше ознайомитись з якими Ви можете у каталозі. Спеціалізацією нашої компанії є виробництво та продаж обладнання та меблів з нержавіючої сталі для фармацевтичних заводів, лабораторій, підприємств громадського харчування і харчової промисловості. На всю продукцію надаємо 1 рік гарантії. Реалізуємо товари як оптом, так і вроздріб. Умови оплати та доставки обговорюються індивідуально з кожним клієнтом.