З метою зниження втрат електроенергії під час її транспортуванні і роздачі, для створення шинопроводів електричних розподільних пристроїв прийнято використовувати шини з металів та сплавів, що володіють мінімальним питомим опором. У цій сфері провідні позиції посідають алюмінієві шини, оскільки вартість міді є на порядок вищою. Проте це далеко не єдина перевага електротехнічних шин з алюмінію та його сплавів. Яка ж вона, ця шина?

Шина алюмінієва електротехнічна має прямокутну форму. Зазвичай вона виготовляється з чистого алюмінію, іноді з його сплавів. Шину використовують в галузі енергетики та електротехнічної промисловості, під час будівництва та ремонту. Без алюмінієвих смуг не обходиться створення різних рекламних конструкцій, виробництво побутової техніки тощо. Сьогодні такі шини використовують навіть у естетичних цілях з метою приховання сполучних швів. Завдяки тому, що на алюмінієвих виробах не скупчуються бруд і бактерії, алюмінієві шини досить популярні і в харчовій галузі.

Існує декілька видів алюмінієвих смуг залежно від обробки і покриття. Зокрема, алюмінієві смуги поділяються на:

• м'які;
• загартовані повністю або частково;
• підвищеної міцності;
• взагалі без обробки.

Залежно від довжини, такі смуги можуть бути:

• мірними;
• немірними;
• кратними мірній довжині.

Чому варто вибрати саме алюмінієві шини?

— головною перевагою є легкість алюмінію;

— другою, але не менш важливою перевагою вважається висока термостійкість, вогнетривкість, водо і паронепроникність;

— алюмінієві смуги легко згинаються та стійкі до різних напружень;

— довговічність. Антикорозійні властивості шин вражають! Термін їх експлуатації дорівнює 25 рокам. Вироби піддаються фарбуванню.

ТОВ «Торговий Дім Метал Еліта» пропонує до Вашої уваги широкий асортимент товарів. Наша якісна продукція та гнучка цінова політика дозволяють задовольнити потреби різних клієнтів. Товар завжди є в наявності. У разі замовлення ексклюзивних позицій можлива поставка зі складу.

Ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам, та намагаємось реалізувати продукцію у такий спосіб, щоб у Вас залишилися лише приємні враження та бажання неодноразово звернутись до нашої компанії. У нас є напрацьована база клієнтів, проте ми завжди відкриті до нових партнерських відносин!

У разі виникнення питань Ви можете звернутись до нас за номером, вказаним на сайті. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці продукції, умов оплати та доставки. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!