Завдяки своїм чудовим експлуатаційним характеристикам алюмінієвий лист на сьогодні є одним з найпопулярніших видів кольорового металопрокату, який використовується практично всюди, починаючи з харчової промисловості і закінчуючи, в прямому сенсі цього слова, космосом. Висока антикорозійна стійкість, невелика маса і широкий спектр способів технологічної обробки, які змінюють властивості металу, роблять його універсальним матеріалом.

Алюмінієві листи є незамінним матеріалом для сучасної промисловості. Вони відомі насамперед завдяки стійкості до окислення, добре підходять для штамповки. Для досягнення більшої щільності під час виробництва листів алюміній змішують з різними металами. Це дозволяє виробам холодної і гарячої обробки отримати підвищену жорсткість та зносостійкість.

Класифікують алюмінієві листи залежно від характеристик, призначення, зовнішнього вигляду. Відповідно до особливостей виготовлення алюмінієвого сплаву з добавками, можна виділити такі види листів:

загального призначення. Характеризується рівною гладкою поверхнею. Широко застосовується завдяки своїй безпечності: навіть за умови тривалої взаємодії з різними рідинами він зберігає первинний вид та стан. Не впливає на смакові або ароматичні якості продуктів;

перфорований. На поверхні наявні круглі, овальні та квадратні отвори. Широко застосовується для теплоізоляції. Добре підходить для стилізації приміщень. Використовується для декору, прикрашення стін, столів;

рифлений. Має нерівну поверхню з певним штампуванням. Завдяки поверхні широко застосовується у виробництві підлоги у вантажних машинах або в цехах. Досить легко миється та дозволяє безпечно пересуватись на будівельних майданчиках. Часто використовується для оздоблення маршів на металевих сходах;

гофрований. По всій поверхні має профілі з різною формою, висотою та шириною хвилі. Застосовується практично у всіх сферах. 

Алюмінієві листи купити Вам пропонує компанія «ТОРГОВИЙ ДІМ МЕТАЛ ЕЛІТА». Великий асортимент кольорового прокату та гнучка цінова політика дають можливість задовольнити потреби різних клієнтів. Весь товар завжди є в наявності. У разі замовлення ексклюзивних товарів можлива поставка з заводу виробника. Завдяки багаторічному досвіду роботи у цій сфері ми змогли вивчити всі нюанси роботи та створити максимально вигідні умови для співпраці. Задоволені клієнти повертаються до нас знову і знову.

У разі виникнення потреби ми залюбки надамо Вам консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки. Звертайтеся!