Латунь можна назвати найдавнішим сплавом. Її виготовлення розпочалось ще в І-му столітті до нашої ери. Цей сплав застосовується у багатьох сферах, що свідчить про його популярність.

При облаштуванні латунних фасадів та покрівель мала вага латуні грає величезну роль. Латунь також має дуже красиву та різноманітну гаму кольорів, за допомогою яких можна підкреслити елегантність і стриману розкіш інтер'єру. Під час виготовлення латунних ванн, меблів та труб низька теплопровідність латуні забезпечує збереження тепла. Завдяки цій властивості вироби з латуні не є такими холодними та неприємними на дотик, як, наприклад, сталеві.

Латунь – довговічний метал, тому найчастіше його застосовують під час виготовлення знакових об'єктів і споруд. Він є не менш привабливим, ніж мідь, але на порядок дешевшим завдяки цинку. Цинк своює чергою є куди більш доступним, що істотно змінює ціну всього сплаву. Ба більше, латунь є абсолютно безпечною для застосування як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі. Власне, цей сплав поєднує в собі функціональність, унікальну міцність і вологостійкість, а також зовнішні якості, які зроблять неповторним будь-який дизайнерський проект.

Латунь надає будівлі унікального вигляду, водночас гармоніюючи з міським ландшафтом. Листова латунь купити Ви можете у ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ МЕТАЛ ЕЛІТА».

Чому варто вибрати саме нашу компанію?

• У роботі ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже нашою найголовнішою метою є щасливий замовник та задоволення його потреб. У разі виникнення питань Ви завжди можете зателефонувати за номером, вказаним на сайті, для отримання консультації.

• У нас широкий асортимент якісних товарів, тому Ви гарантовано знайдете щось для себе! Вся продукція є в наявності.

• Ми завжди знайдемо вихід з будь-якої ситуації, тому навіть за умови замовлення ексклюзивних товарів, яких може не бути на складі в м. Київ, можливе постачання із заводу-виробника.

• Гнучка цінова політика порівняно з іншими компаніями на українському ринку є нашою суттєвою перевагою.

• Ми працюємо на українському ринку ще з 1997-го року. Багаторічний досвід у цій сфері дав можливість вивчити всі нюанси роботи.

• Незважаючи ні на що, наша компанія не стоїть на місці, а постійно розвивається та вдосконалює товари, щоб у Вас була можливість використовувати їх максимально ефективно.

Зробивши замовлення саме у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте саме той товар, який замовляли, в найкоротші терміни. Продаємо товар як оптом, так і вроздріб. Звертайтеся!