Холодні способи стерилізації охоплюють різні прийоми знищення мікроорганімів. Таку умовну назву вони отримали для того, щоб підкреслити те, що не ґрунтуються на дії високих температур. Під час холодної обробки варто пам'ятати, що низькі температури не вбивають, а лише затримують ріст і розвиток мікроорганізмів.

До холодної стерилізації відносять:

• Хімічна стерилізація, або дезінфекція – знищення хвороботворних мікроорганізмів за допомогою антисептиків. Цей метод є найпоширенішим в медицині. До таких дезінфікуючих засобів належать окислювачі (хлор, йод, перекис водню), спирти, мила;

• Фізичні методи стерилізації охоплюють стерилізацію ультрафіолетовими променями – кварцування ультразвуком або струмом ультрависокої частоти та ін.;

• Стерилізація фільтруванням. Цей процес полягає в механічному очищенні від мікроорганізмів шляхом фільтрації різних рідких середовищ за допомогою фільтрів, що затримують мікроби. До таких фільтрів належать мембранні фільтри, фільтри Шамберлана тощо. Їх використовують для рідин, які легко псуються під час нагрівання.

Холодна стерилізація є досить популярною серед людей, проте попит мають і дезінфікуючі засоби, які сьогодні є одними з найдоступніших. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент засобів для дезінфекції та передстерилізаційної обробки медінструментів та поверхонь, речовини для знезараження води, засоби для дезінфекції поверхонь та інструментів, хлоровмісні препарати та антисептики для дезінфекції шкірних покривів.

Чому варто купувати товари саме у нашому інтернет-магазині?

• У нас справді величезний вибір якісних та сертифікованих для використання в Україні товарів, серед яких Ви гарантовано знайдете щось для себе.

• Продукція високої якості за найоптимальнішими цінами на українському ринку саме у нашому інтернет-магазині.

• Вся продукція завжди є в наявності, тому Вам не потрібно чекати протягом довгого терміну.

• У нас мінімальний термін обробки замовлення. Доставка здійснюється в найкоротші терміни у будь-яку точку України зручним для клієнта способом.

• Ми працюємо для того, щоб задовольнити потреби клієнта. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки детальніше розповімо про будь-яку одиницю товару.

Не шукайте альтернатив. У нас Ви знайдете все необхідне для досягнення ідеальної чистоти та стерильності. Ми не стоїмо на місці, а постійно розвиваємось та розширюємо асортимент. Новинкою серед наших товарів є унікальний універсальний дезінфікуючий засіб з миючим ефектом «УНІДЕЗ ультра» українського виробництва. Звертайтесь, будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!