Пружинні кільця ГОСТ – незамкнуті кільця, виготовлені зазвичай з пружного металевого матеріалу і призначені для фіксації деталей та вузлів на валу або в отворі. Такі кільця широко використовуються в механічних вузлах для закріплення підшипників, фіксації осей, важелів і тяг. Вони монтуються в пази (канавки, проточки) у такий спосіб, що виступаюча частина працює як плече, фіксуючи деталь на монтажному місці.

За способом кріплення їх поділяють на зовнішні – для фіксації деталей на валу, та внутрішні – для монтажу механізмів в отворі. За формою кільця поділяються на концентричні та ексцентричні. Розміри регламентуються за ГОСТами. Метал, з якого виготовляють стопорні кільця, – вуглецева сталь, нержавіюча сталь або лист пружинної сталі. Відрізнятись кільця можуть антикорозійним покриттям.

Є багато компаній, які здійснюють продаж кілець, але ми знаємо одну надійну, яка вже понад 15 років працює на українському ринку!

Чому варто звернутись саме до нашої компанії?

• Ми гарантуємо високу якість продукції, що відповідає всім нормам та стандартам. У роботі використовуємо лише сучасне європейське обладнання, матеріали та навички висококваліфікованих спеціалістів. Якість продукції можуть підтвердити наші постійні клієнти, які радять нас всім знайомим та рідним!

• Оптимальне співвідношення ціни та якості. Сьогодні відомі бренди підкорюють всіх етикеткою, але лякають ціною, тимчасом як бюджетні ставлять під сумнів свою якість через занадто низьку ціну. На щастя, Ви можете звернутись до Мелітопольського заводу пружин – якісного виробника пружин для сучасного покоління. Ми систематично відслідковуємо попит на товари та ціни конкурентів та встановлюємо на товари європейської якості українські ціни!

• Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Нашою найбільшою цінністю є задоволений клієнт, саме тому ми не залишаємо нікого без уваги. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера-консультанта. Ми залюбки детальніше розповімо про товар, умови оплати і доставки.

• Взаємовигідне партнерство. Ми будуємо відносини, в рамках яких вигідно працювати обом сторонам. У нас мінімальний термін обробки замовлення, що дозволяє оперативно доставляти замовлення клієнтам. Ми радіємо Вашим перемогам, адже успіх наших клієнтів – водночас успіх нашої компанії.

Незважаючи на напрацьовану базу клієнтів, широкий асортимент товарів та наш успіх, ми не стоїмо на місці, а розвиваємось та удосконалюємо продукцію. Замовляючи пружини у нас, клієнти завжди повертаються до нас знову, що свідчить про високий рівень професіоналізму фахівців!