Пружина – пружний елемент, призначений для накопичення і поглинання механічної енергії. Пружина може бути виготовлена з будь-якого матеріалу, який має досить високі характеристики міцності та пружні властивості. 

Пружини застосовують у багатьох сферах, і в кожній з них вони відіграють величезну роль: в механіці завдяки їх використанню можна домогтися гарної амортизації в автомобілях та інших пристроях, у верстатах та промисловості вони забезпечують хід рухомих елементів, в механізмах промислової техніки – зменшують вплив вібрації тощо, і це ще не повний список їхніх переваг.

Досить широка сфера використання різних пружин змушує зосередити увагу на їх видах:

• Пружина кручення. Виготовляється зі спеціального дроту. Такі пружини дають можливість компенсувати зусилля завдяки сильному або слабкому рівню зміни кута кінцевих зацепів;

• Пружини для розтягування. Створюються з дуже міцних сплавів, оскільки в процесі їх експлуатації саме на них припадає дуже велике навантаження;

• Пружини стиску. Можуть виготовлятись двома способами: гарячим і холодним, і часто мають різні форми;

• Пружини у вигляді тарілок, які ще часто називають тарілчастими, часто використовують в муфтах, затискачах, клапанах і підвісах;

• Інструментальні пружини бувають в складі інструментів, цим і пояснюється їх назва. Відрізняються тим, що мають прямокутний перетин.

Якщо саме зараз Ви шукаєте, де купити пружини за вигідною ціною, то Ви потрапили на правильний сайт! Наша компанія пропонує придбати широкий асортимент пружин, якістю яких Ви гарантовано будете задоволені!

Ще з 2005-го року, працюючи на найкращому європейському обладнанні, компанія «Мелітопольський завод пружин» виготовляє їх різні види. На нашому рахунку виготовлені конічні пружини стиснення, бочкоподібні та циліндричні пружини, пружини розтягування, гвинтові пружини та інші. За 14 років роботи ми встигли напрацювати базу клієнтів — вдячні клієнти звертаються за нашими пружинами знову і знову. Незважаючи на це, ми завжди відкриті до нових партнерських відносин! Наша компанія гарантує якість продукції, яка відповідає всім нормам та стандартам, адже у роботі ми використовуємо лише найсучасніше обладнання та навички висококваліфікованих фахівців.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки. У нас мінімальний термін замовлення та швидка доставка, що лише підтверджує вигідність співпраці з нами.