Комфортний клімат важливий не лише взимку, коли особливо популярними стають обігрівачі. Проте якщо в холодну пору досягти комфортної температури легше, одягнувшись у теплий одяг, то від спеки врятуватися складніше. Неважливо, перебуваєте Ви в офісі чи вдома: за відсутності оптимальної температури наш організм не може повноцінно працювати. Висока температура повітря впливає на зниження працездатності. На допомогу приходить сучасна побутова техніка, яка здатна оптимізувати температуру повітря, охолодити приміщення до потрібного рівня.

Серед численної кількості пропозицій вентиляторів стельовий вентилятор посідає далеко не останнє місце. Особливістю цього пристрою є те, що він максимально ефективно виконує поставлену задачу, до того ж така техніка досить вигідна в ціні. Окрім цих переваг, варто зауважити те, що одним із головних плюсів такого вентилятора є його висока економність у споживанні електроенергії, що особливо актуально з сучасними тарифами.

Ви часто запитували нас про те, як вибрати стельовий вентилятор. Варто знати, що існує кілька чинників, на які потрібно звернути увагу під час вибору.

1. Потужність вентилятора. Це, напевно, основний фактор, адже вентилятор більшої потужності здатен оптимізувати температуру у більшому за площею приміщенні і навпаки. Тому варто співставляти ці два фактори.

2. Регулятор швидкостей. Він необхідний для того, щоб вибрати максимально комфортний потік повітря. У більшості стельових вентиляторів такі регулятори наявні.

3. Рівень шуму. Погодьтеся, що зайві децибели заважають нам не тільки в роботі, а й у відпочинку. Тому, щоб вентилятор не створював дискомфорту, варто звернути увагу на цей показник.

4. Надійність кріплення. Якщо кількість деталей для прикріплювання – не менше 4, то, найімовірніше, пристрій буде кріпитися надійно.

5. Дистанційне керування. Стельова вентиляція не завжди укомплектована дистанційним пультом управління. Але з його наявністю керування вентилятором стає набагато зручнішим.

Якщо Вам потрібен надійний вентилятор, то компанія «Турбовент» має для Вас чудову пропозицію – осьові стельові вентилятори Турбовент ВП. Це універсальний вентилятор, який може використовуватися для оптимізації температури у багатьох приміщеннях – від промислових до побутових. Ознайомитися з технічними характеристиками цього приладу можна на сторінці товару.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, то за детальною інформацією Ви можете звернутися за контактним номером. Менеджери компанії проінформують Вас з усіх питань. Звертайтеся, охоче допоможемо Вам!