Котельні установки щороку набувають дедалі більшої популярності, оскільки це достойна альтернатива централізованому теплопостачанню. Вони є компактними та транспортабельними, їх підключення до системи опалення є простішим. Котли розрізняють за видом використовуваного палива, зокрема бувають газові, твердопаливні, електричні та рідкопаливні котли.

Модульні котельні можуть бути розташовані як на окремому майданчику, так і всередині самої будівлі. Потужність не перевищує 10 МВт, їх можна використовувати для опалення як приватних, так і громадських приміщень.

Здійснюємо виробництво модульних котелень відповідно до потреб наших замовників. Весь комплекс робіт передбачає:

• власне розробку проекту котельні;
• поставку всього комплексу обладнання;
• пусконалагоджувальні роботи;
• сервісне обслуговування;
• постачання палива.

Модульні котельні виготовлені на основі твердопаливних котлів Ретра-3М та Ретра-4М, які можуть працювати у ручному режимі – на брикетах, дровах, вугіллі, і в автоматичному – на пелетах, тирсі, відходах деревини. Їхня потужність становить 0,1-10 МВт, основна ціль – генерація теплової енергії для її подачі в опалювальну систему різних приміщень.

Модульні котельні являють собою мобільні будівлі, які складаються із двох та більше опалювальних блоків, які встановлюються неподалік від опалюваних будівель. Їхня установка не потребує виконання капітальних робіт.

Основними перевагами таких котелень є:

- значна економія витрат та часу на будівельні роботи, адже не потрібно споруджувати спеціальну будівлю для встановлення котельні;

- модульна котельня являє собою окремі блоки, які за досить короткий проміжок часу можна зібрати у потрібному місці. Завдяки компактним розмірам для перевезення не потрібна спеціальна техніка та дозволи;

- під час роботи цієї установки не потрібен постійний контролю зі сторони людини. Частота обслуговування залежить від розміру бункера.

Основною особливістю модульних котелень є те, що у разі збільшення потреб їх можна легко доповнити додатковими котлами та підвищити потужність. Монтажні роботи здійснюються надзвичайно швидко. Сама система використовує всю енергію, яка виділяється під час згоряння палива, тобто нічого не втрачається по дорозі.

Модульні котельні на твердому паливі можна замовити у компанії «Ретра». Термін гарантійного обслуговування становить 5 років. Приймаємо замовлення з усієї території України. Запуск виробництва відбувається після здійснення 10 % проплати. Чекаємо на Ваші замовлення!