Твердопаливні котли в Україні сьогодні є надзвичайно популярними. Однак, підібрати справді хороший, економний та ефективний варінат не так легко. Наша компанія пропонує Вашій увазі твердопаливні котли Ретра 3М та 4М, які мають ряд переваг, про які ми сьогодні і поговоримо.

Котли Ретра 3М та 4М можуть працювати на основі різної сировини, як-от вугілля, дрова, брикети, антрацит, торф, відходи деревообробки. Також можливе використання сировини із високим рівнем вологості. Коефіцієнт корисної дії становить 86-93 % і залежить від вибраної сировини. Основним їхнім призначенням є опалення як індивідуальних помешкань, так і житлових комплексів.

Для виготовлення корпусу котлів використано сталь товщиною 0,6 см, завдяки чому забезпечується тривалий термін експлуатації. Разове завантаження палива відбувається 1 раз на 7-36 годин. За потреби котли можуть бути оснащені автоматизованою подачею палива.

Котли «Ретра-3М» мають трикамерну структуру; перша камера – це топка, яка має досить великий об'єм, завдяки чому можна продовжити час згоряння палива. Друга камера призначена для відбору тепла, яке виділяється під час згоряння палива.

Ручний режим роботи котлів передбачає завантаження палива з використанням завантажувального люка. Згоряння відбувається завдяки інтенсивній подачі повітря по всьому периметру камери.

В автоматичному режимі паливо подається із бункера гвинтовим шнеком до горілки. Ефективність згоряння забезпечується завдяки подачі повітря вентилятором.

Конструкція цих котлів передбачає їх експлуатацію з використанням пультів управління. У разі завантаження палива автоматичним способом вентилятор забезпечує подачу повітря до камери горіння до моменту досягнення стабільної температури горіння. Після цього відбувається перехід до режиму підтримки стабільного горіння. Коли температура знижується до мінімально заданого рівня, тоді знову здійснюється подача палива та запуск вентилятора – увесь робочий цикл повторюється знову. У разі досягнення максимальної температури 90 градусів відбувається вимкнення подачі палива та перехід до стану підтримки.

 «Ретра-4М» має потужність 900 кВт та працює в двох режимах (ручний та автоматичний). Особливість котлів Ретра 4М - в наявності унікального самоочисного пальника. Корпус пальника містить форсунки, які забезпечують подачу повітря від вентилятора.

Надійність котлів підтверджується 20-річним досвідом нашої компанії. В цьому переконались не лише українські споживачі, але й замовники з-за кордону. Ми регулярно удосконалюємо власні установки, зокрема постійно намагаємося покращити технічні та ергономічні характеристики котлів. 

Котли є високотехнологічними та надзвичайно простими у експлуатації. Також вони дозволяють суттєво заощадити кошти в опалювальний період, що дуже важливо.

Твердопаливні котли від виробника «Ретра» можна замовити на нашому сайті. Гарантійне обслуговування становить 5 років. Котли здобули визнання в Україні та за кордоном. Якість устаткування Вас приємно здивує. Чекаємо на Ваші замовлення!