Якщо Ви прийняли рішення стати власником автомобіля, то першим завданням є вибір автошколи. За статистичними даними, здебільшого винуватцями виникнення аварійних ситуацій є водії, стаж водіння яких – менше 2 років. Тому вимоги до сучасних автошкіл є досить високими.

Вибираючи автошколу, варто звернути увагу на наявність ліцензії, відповідного рівня атестації усіх викладачів, хорошого автопарку. Особливо уважно треба поставитися до певних факторів, які непомітні одразу неозброєним оком.

Кількість людей у групі, оскільки якщо у ній понад 30 осіб, то процес засвоєння інформації буде набагато важчим, ніж у групах із кількістю учнів 15-25. Поставити запитання у разі, якщо якась інформація є незрозумілою для Вас, буде складніше.

Вартість навчання повинна бути адекватною, оскільки якщо вона є занадто завищеною, то це аж ніяк не означає, що якість навчання є набагато кращою. Також варто звернути увагу на те, що обіцяє Вам автошкола після закінчення навчання: зробити із Вас впевненого водія чи лише навчити базовим елементам водіння. Після закінчення курсів водіння Ви повинні навчитися маневреному паркуванню, проходженню різних перешкод та ін.

Вкрай важливими є відгуки тих, хто вже навчався у цій автошколі. Варто пошукати коментарі в інтернеті або ж поспілкуватися із учнями, які навчаються в цей момент.

Наявність індивідуальних занять із викладачем є вкрай важливою. Зокрема, у разі, якщо Ви не змогли прийти на всі заняття, важливою є індивідуальна консультація з пропущеної теми.

Вибір інструктора з водіння також є важливим, оскільки від цього залежить, наскільки вправним водієм Ви станете у майбутньому. Ви можете самостійно підійти до інструктора та поспілкуватися з ним, і навіть за час короткотривалого спілкування у Вас складеться враження про нього. Також можна дізнатися інформацію про інструкторів у тих, хто вже проходив навчання.

Від того, яку автошколу Ви виберете і який рівень знань та вмінь отримаєте, залежить Ваша безпека на дорозі. Тому відповідально поставтеся до вибору.

Автошкола Мік Авто Черкаси запрошує на навчання усіх охочих. У нас працюють надзвичайно досвідчені, врівноважені та кваліфіковані викладачі – як теорії, так і практики водіння. Автопарк досить часто оновлюється. У нас діють акції «Приведи друга», «До дня народження автошколи», «Любим жінкам». З радістю навчимо Вас керувати автомобілем!