Навіть найакуратніший водій не застрахований від пошкодження колісних дисків, бо й невеликі ями можуть серйозно пошкодити диски. Будь-який майстер скаже, що пошкодження дисків призводить до викривлення рульової тяги та всієї системи управління.

Ремонт дисків є найпопулярнішою послугою. У разі пошкодження дисків з'являється додаткова вібрація, зношення шин відбувається у кілька разів швидше. Тому така, здавалося б, незначна проблема може призвести до серйозніших наслідків.

Під час ремонтних робіт диску повертають первинний вигляд. Залежно від матеріалу, диски мають різну форму та конструктивні особливості. Тому вибір дископравильного верстату – справа не з легких. Виділяють верстати для легкосплавних дисків, дисків зі сталевих сплавів, із кольорових металів.

За механізмом дії верстати поділяють на гідравлічні та механічні. Використовуючи гідравлічні верстати, можна усунути будь-які дефекти.

Механічні верстати мають жорсткішу конструкцію та потребують більше зусиль під час рихтування дисків. Гідравлічні верстати є більш вузькоспеціалізованими. Вони справляються практично із будь-якими проблемами, проте за їх допомогою не можна досягти відмінної посадкової форми для встановлення шин.

Якщо Ви вибрали правильний дископравильний верстат, то з легкістю зможете організувати роботу власної автомайстерні, розширюючи кількість клієнтів. Ці верстати виконують надзвичайно велике коло завдань, зокрема відновлення профілю (для монтажу шин), усунення еліпсності.

Сучасні дископравильні верстати являють собою доволі складну систему, працювати із якою може тільки справжній фахівець. Вибираючи устаткування, варто звернути увагу на такі основні моменти:

- вага та габарити (верстати зазвичай мають досить велику вагу, тому потрібно, щоб Ваше покриття змогло його витримати);

- укомплектованість (варто купувати увесь комплект в одному місці з усіма кріпленнями та перехідниками);

- додаткові функції (можливість виконувати різні додаткові завдання);

- тип обслуговування (залежно від того, які автомобілі Ви плануєте обслуговувати, вибирайте саме таке устаткування).

Дископравильні верстати можна замовити у компанії «Автостар». Ми реалізуємо різноманітне устаткування для сучасних автомайстернь. Термін гарантійного обслуговування становить від 6 місяців до 2 років. Завдяки правильно підібраному дископравильному верстату Ви з легкістю зможете виявити та усунути більшість пошкоджень.