Поліуретанові підлоги - більше, ніж просто спортивне покриття підлоги.
Фахівці заводу «Спортінвентар» виконають всі побажання і вимоги замовника, а також проконсультують з будь-якого питання, пов'язаного з поліуретановими покриттям підлоги.

 

Ми повністю впевнені, що спортивне покриття обов'язково повинне бути дуже функціональним. Спортивне покриття має відповідати необхідним умовам будь-якого виду спорту і відповідати запитам будь-якого спортсмена. А також воно повинно підходити для виставок-ярмарків, концертів та інших великомасштабних заходів.

 

Поліуретанові спортивне покриття робить проведення часу на майданчику дуже комфортним, і не важливо який вид спорту, багаторазові тренування це або поодинокі чемпіонати, дитячі ігри або шкільні заняття з фізкультури. Спортивне покриття, виконане на основі поліуретану, - це одночасно безпека та зручність для шкільних спортзалів, закритих спортивних центрів, професійних спортивних полів, приміщень для фітнесу та фізіотерапії.

 

Ми є авторизованими представниками фірми Huntsman, яка займається виготовленням поліуретанових покриттів. Такі підлоги мають стандартні якості спортивних підлог. Ми пропонуємо спортивне покриття, яке має такі характеристики:

- Травмо-безпека ;
- Водопроникність;
- Звуко-та шумоізоляція;
- Зносостійкість;
- Відсутність стиків і швів;
- Довговічність;
- Екологічність;
- Високі декоративні якості;
- Простота прибирання та обслуговування.

Для більш докладної інформації з приводу спортивних покриттів на базі поліуретану, звертайтеся в Харківський завод «Спортінвентар». Наш тел. (057) 733-08-58