Неткане полотно спанбонд є екологічно чистим, оскільки виготовлене зі 100 % поліпропіленової тканини, яку спочатку розплавляють, а потім склеюють під дією високої температури. Спанбонд – це технологія, яку використовують для виготовлення нетканих матеріалів.

Матеріал почали активно використовувати у різноманітних галузях. Основною перевагою є те, що цей матеріал є доволі дешевим. Також спанбонд є досить міцним та стійким до впливу різноманітних агресивних середовищ.

Щільність цього матеріалу може бути різною і становить від 10 до 159 г/м. Більша щільність свідчить про те, що матеріал є жорсткішим та міцнішим.

Спанбонд активно використовують під час виготовлення меблів як проміжний шар між наповнювачем та оббивкою. Коли виготовляють матраци, цей матеріал застосовують для ізоляції пружинних блоків. Основною перевагою спанбонду порівняно з іншими матеріалами є те, що він є економічнішим.

Неткане полотно часто використовують у сільському господарстві як укривний матеріал, що має досить розповсюджену назву в Україні – агроволокно. Використовуючи агроволокно, отримати більш ранній та високий врожай. Агроволокно допомагає утримувати тепло.

Виділяють два основних різновиди агроволокна: біле та чорне. Біле агроволокно є надзвичайно легким, довговічним та чистим матеріалом, має відмінну водо-, повітро- та світлопроникність. Воно створює кращий мікроклімат для рослин, а також захищає від морозу, сильного вітру, комах. Завдяки тому, що матеріал має високий рівень якості, його можна використовувати багаторазово.

Чорне агроволокно застосовують для мульчування ґрунту. За його допомогою можна запобігти росту бур'янів. Темний колір відмінно поглинає сонячну енергію, що позитивно впливає на розвиток рослин і дозволяє отримати ранній врожай.

Основні переваги нетканих матеріалів:

- вони є ідеальними для облаштування парників, навіть без металевого каркасу;
- є надзвичайно м'якими та легкими;
- пропускають світло, повітря та воду, тому полив можна виконувати, навіть не знімаючи тканину;
- тканина є абсолютно нешкідливою для довкілля;
- є стійкими до різноманітних пошкоджень.

Нетканий матеріал спанбонд можна придбати у компанії «Текстон-Україна». У наявності усі необхідні підтверджувальні сертифікати якості. Замовлення приймаємо з усієї території України. Спосіб оплати та доставки визначається в індивідуальному порядку із кожним клієнтом. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на замовлення!